Zihin gücü Ankaralılarda merak uyandırdı

29 Mart 2016 Salı

Ankara'da ilk kez gerçekleşen “Neuroland” etkinliğine Ankaralılar büyük ilgi gösterdi

zihin-gucu-ankaralilarda-merak-uyandirdi

ANKAmall, Ankaralıları eğlendirici ve eğitici bir etkinlikle buluşturuyor. Düşünce gücü ile neler yapılabileceğini gösteren ve bu eşsiz deneyimi yaşama fırsatı sunan Neuroland, Ankaralılarla ilk kez tanışıyor. Ziyaretçiler, etkinlik alanında bulunan 7 ayrı atölyede yalnızca düşünce gücü ve zihnin yönlendirmesiyle elektronik aletleri beyin gücüyle hareket ettirmeye çalışıyor.


Büyük küçük herkesin katılım sağlayabildiği etkinlikte kimi ziyaretçiler düşünce gücü ile bir otomobili hareket ettirebilme deneyimi yaşarken kimileri ise helikopter uçurup yüksek bir kulenin zirvesine topu ulaştırmanın hazzını yaşıyor. Objelere odaklanıp konsantrasyon sağlandığında beynin yaydığı beta dalgalarının dijital sinyallere dönüştürülmesi ve hareket enerjisi yaratılması üzerine kurgulanan bu model, günümüzde yaygın olan dikkat dağınıklığının giderilmesinde de bazı merkezler tarafından kullanılan yöntemler arasında yer alıyor. Neuroland Dünyası 3 Nisan gününe kadar ANKAmall'da olacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri