Ziyaret etmek bile kazandırıyor

24 Aralık 2013 Salı

Yılın 365 gününde indirimli alışveriş keyfi sunan Optimum Outlet Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Optimum Club Kart üyelerineyılbaşı sürprizi olarak ekstra avantajlar sunuyor

ziyaret-etmek-bile-kazandiriyor

Üyelerinin AVM ziyaretlerini ve üye işyerlerinde gerçekleştirdiği alışverişlerini ödüllendiren, bunun yanında da kişiye özel avantajlı kampanyalar sunun bir sadakat programı olan Optimum Club Kart'la alışveriş daha eğlenceli hale geliyor. Alışveriş merkezi danışma biriminde ve bunun yanı sıra oluşturulan özel stantlarda Club kartın avantajları ziyaretçilere anlatılarak, üye sayısı her geçen gün katlanırken, daha fazla kişinin bu imkanlardan faydalanmaları sağlanıyor.

Optimum Club Kart ile mağazalardan alışveriş yapıp puan toplayan Club Kart sahipleri; tatilden çamaşır makinesine, iphone 5'ten LCD TV'ye, beyaz eşyadan aksesuara kadar birçok hediyenin sahibi oldu. Ayrıca dünyaca ünlü birçok kaliteli markalarda sadece Club Kart sahiplerine özel uygulanan indirim ve kampanyalardan faydalanma fırsatını da yakaladılar. Optimum'dan sürpriz hediyeler kazanma şansı Optimum Club Kart sahipleri için hız kesmeden devam ediyor.

Yapılan alışverişler mağazalarda yer alan sisteme girilerek Optimum Club Kart sahibi kişilerin hesabına kaydediliyor. Bu sayede Optimum Club Kart üyeleri toplanan puanlarla hediye kataloğundan seçecekleri çamaşır makinesi, cep telefonu,  playstation, ipad, ütü gibi birçok hediyeye hiçbir bedel ödemeden sadece puanları karşılığında sahip olabiliyorlar. Ayrıca Optimum Club üyeleri kendileri için hazırlanan avantajlı indirimlerden ve kampanyalardan da yararlanabiliyorlar.

 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri