Ziylan Perakende Akademisi açılıyor

13 Ağustos 2013 Salı

Ziylan Grup, tüm Flo ve Polaris mağaza çalışanlarına yönelik akademi programı başlatıyor. Ziylan Perakende Akademisi; hedef odaklı, değerlerle uyumlu, yüksek hizmet kalitesini hedefleyen ve gelişimin sürekliliğini sağlayan programlarla, yüksek performans kültürüne sahip ekip üyeleri yetiştirmeyi amaçlıyor

ziylan-perakende-akademisi-aciliyor

Ziylan Grup, hızla gelişen ve son derece yoğun bir rekabetin yaşandığı perakende sektöründe müşterilerine yüksek kalitede hizmet sunmayı hedefliyor. Sektörün değişen dinamiklerini göz önünde bulunduran ve eğitimin her geçen gün artan öneminin farkında olan Ziylan Grup, Perakende Akademisi ile hem yeni nesil perakendecileri sektöre kazandırmayı hem de mevcut çalışanlarını geliştirmeyi planlıyor.

Ziylan Perakende Akademisi’nde; müşteri ilişkileri yönetimi, görsel mağazacılık, satış yönetimi, satışın matematiği ve yönetim becerileri gibi oldukça geniş konuları içeren bir eğitim programı uygulanacak.

Eğitimler tüm mağaza çalışanlarına yönelik olacak
20-21 Ağustos günlerinde başlayacak olan akademi programı ile Ziylan Grup; Arel Üniversitesi, Kültür Üniversitesi, Okan Üniversitesi ve İstanbul Şehir Üniversitesi başta olmak üzere Marmara Bölgesi üniversiteleri ile iş birliği yaparak çalışanlarına nitelikli bir program sunacak. Flo ve Polaris mağaza çalışanlarına yönelik olarak düzenlenecek olan akademi projesi, bölgesel olarak tüm Türkiye’de iş birliği sağlanacak çeşitli üniversitelerle devam edecek.

Akademik eğitimle saha eğitimleri birlikte yürütülecek
Öncelikle yönetici ve satış ekipleri için belirlenen iki ayrı program ile başlayacak eğitimler, daha sonra ihtiyaçlara göre belirlenecek farklı programlar ile devam edecek. Her program 4’er saatlik 3 modül sonunda tamamlanacak. Çalışanlar, eğitimin sonunda üniversite ortamında yapılacak sınav sonrasında katılım sertifikası almaya hak kazanacak. Ayrıca her 4 saatlik eğitim modülünden sonra sahada geçirilecek ortalama 30 günlük süreçte, eğitimde anlatılan konular pekiştirilecek.

2014 yılında ise Ziylan Perakende Akademisi‘nde, Ziylan Genel Müdürlük çalışanlarına yönelik eğitim programlarının da organize edilmesi planlanıyor.  


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri