Zonguldak’a elmas değerinde yatırım

27 Ekim 2014 Pazartesi

NTS Danışmanlık tarafından kiralaması ve yönetimi yürütülmeye başlanan, Arelel İnşaat tarafından yatırımı gerçekleştirilen Diamond Center Alışveriş Merkezi, Zonguldaklılara yepyeni bir alışveriş keyfi yaşatmaya hazırlanıyor

zonguldaka-elmas-degerinde-yatirim

Her geçen gün daha da gelişmekte olan Zonguldak’ın AVM çeşitliliğine farklı bir renk katmak üzere yapımına başlanan Diamond Center AVM, Kozlu-Karadeniz Ereğli-İstanbul yolu üzerinde yer alıyor. 220 bin nüfusa sahip Zonguldak’ın sosyo-kültürel ve ekonomik siluetine katkı sağlamak hedefiyle yapımına başlanan Diamond Center, müşteri potansiyelinin çevre illere dağılmasını önleyerek kent ekonomisini bir arada tutabilme başarısını göstermeyi hedefliyor.

30 bin metrekare alana sahip Diamond Center Karaelmas Üniversitesi’nin tam karşısında yer alan lokasyonuyla dikkat çekiyor. Emniyet Müdürlüğü, Dedeman Otel ve şehir merkezine yürüme mesafesinde bulunan, 200 araçlık otopark dâhil olmak üzere 3 kat olarak inşa edilen Diamond Center, bir çok ulusal markayı bünyesinde bulunduracak. 2 bin 500 metrekare alanda yer alan Carrefour’da AVM’ye direk bağlantı ile anchor markalar arasında yerini aldı.

Lokasyonda genç nüfus fazla
Misafirlerine kaliteli bir alışverişin yanında şahane manzarada dinlenme olanağı sunacak olan Diamond Center, denize kuşbakışı mesafede ve şehrin her noktasından görülebilecek bir noktada yer alıyor. Diamond Center, genç nüfusun ağırlıkta olduğu, limanı dolayısıyla yapılan ticaretler sayesinde Karadeniz’e komşu ülkelerden pek çok yabancı ziyaretçisi bulunan Zonguldak’ta, kent hayatına getirdiği çeşitliliğin yanı sıra önemli bir ölçüde istihdam sağlamasıyla da öne çıkacak.

Batı Karadeniz bölgesinde pek çok alt yapı ve üst yapı inşaa eden, yüklenici ve yatırımcı firma Arelel İnşaat tarafından hayata geçirilen Diamond Center yatırımı; en kaliteli ürünleri, büyük şehirlerden farksız bir ortamda, müşteri memnuniyeti öncelikli bir hizmet sunacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri