Zorlu Center’a 10 ödül birden

20 Kasım 2015 Cuma

Zorlu Center, 2015 MarCom Awards’tan 6 Altın ve 4 Platin olmak üzere toplamda 10 ödül kazandı

zorlu-centera-10-odul-birden

Zorlu Center ödüle doymuyor. Stevie Awards’tan 4 ödülle dönen Zorlu bu kez dünyanın en önemli pazarlama ve iletişim ödülleri arasında gösterilen Marcom Awards’tan 10 ödül kazanarak büyük bir başarıya imza attı.


Zorlu, “Yılbaşı Köyü”ve “Sonbahar Festivali” projeleri ile 6 Altın Ödül kazanırken, Miles and Smiles Kampanyası, Yaz Festivali ve Yeni Yıl Festivali ile de 4 Platin Ödülüne layık görüldü.


Dünyanın sayılı pazarlama ve iletişim programı olan Marcom Ödülleri, sektörün uluslararası alandaki en önemli ödül programları arasında yer alıyor. Dünyanın en büyük şirketlerinin, reklam ve halkla ilişkiler ajansları ile sivil toplum kuruluşlarının başvurduğu Marcom Ödülleri’ne her yıl 6 binin üzerinde başvuru yapılıyor. Marcom Ödülleri, Uluslararası Pazarlama ve İletişim Profesyonelleri denetiminde, alanının önde gelen uzmanlarından oluşan bir jüri tarafından veriliyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri