Perakende PageSkin

Beylikdüzü Migros AVM'de LEGO Festivali

Beylikdüzü Migros AVM'de LEGO Festivali

Beylikdüzü Migros AVM, sömestr tatilinde çocuklar keyifle vakit geçirip, hayallerini gerçeğe dönüştürsün diye çok özel bir etkinlik düzenliyor. 17-26 Ocak tarihleri arasında gerçekleşecek ve katılımın ücretsiz olduğu LEGO® Festivali’ne tüm çocuklar davetli…

Beylikdüzü Migros AVM, her zaman olduğu gibi sömestr tatilinde de çocukları unutmuyor ve onlar için çok keyifli bir etkinliğe imza atıyor. 17-26 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirilecek LEGO® Festivali ile çocuklar hayallerini gerçeğe dönüştürme fırsatı yakalayacak. Katılımın ücretsiz olduğu etkinlikte, çocuklar LEGO® Friends ve LEGO® Starwars alanlarında doyasıya eğlenecek. 

4 yaş ve üzeri Beylikdüzü Migros AVM ziyaretçilerinin katılabileceği etkinlikte, LEGO® Friends alanında çocuklar ev, bahçe veya Friends kızları için sahne tasarlama fırsatı bulacak. LEGO® Starwars alanında ise uzayın derinliklerine dalarak oyuncaklarla eğlencenin tadını çıkaracaklar. 12.00 - 20.00 saatleri arasında gerçekleşecek LEGO® Festivali’nde ziyaretçiler LEGO® karakterleriyle fotoğraf da çektirebilecek. Bu keyifli etkinliği sakın kaçırmayın!
 

Perakende PageSkin
Perakende PageSkin