Perakende PageSkin

Adana Optimum'da gönüllü kan bağışı

145 yıldır hizmet vermeye devam eden Türk Kızılay'ı, Adana Optimum Alışveriş ve Eğlence Merkezi'nde kan vermek isteyen gönüllülere ulaşmaya devam ediyor

Adana Optimum'da  gönüllü kan bağışı

Türk Kızılay’ı Adana Optimum Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nde kan bağışçılarını bekliyor. Güvenli kan bağışı konusunda büyük çaba gösteren Türk Kızılay'ı Adana Şubesi, alışveriş merkezinin önünde konuşlandırılan her türlü iç donanıma sahip mobil Kan Bağışı Otobüsü ile bağışçılardan kan topluyor.

Kızılay Şube Başkanı Ramazan Saygılı, kan bağışı alımları için halkın en yoğun bulunduğu noktalara ulaşmaya çalıştıklarını belirterek, bu konuda kendilerine destek veren Adana Optimum yetkililerine teşekkür etti.

Kan bağışı için gerekli her türlü teçhizatın ve tıbbi donanımın yer aldığı mobil Kan Bağışı Otobüsü ile çalışmalarına hız veren Kızılay, gönüllü bağışçılardan büyük ilgi görüyor. Türkiye'nin ihtiyacı olan kanın karşılanması için ülkenin dört bir tarafında gündüz gece demeden çalışan Kızılay ekipleri, kan alırken vatandaşları da kan vermenin sağlığa olan faydaları konusunda da bilgilendiriyorlar.

Perakende PageSkin
Perakende PageSkin