Agora Sohbetleri’nde ünlü modacı konuklar

Her cuma günü farklı konu ve konuklarıyla ziyaretçilerinden yoğun ilgi gören Agora Sohbetleri, Ekim ayı Fashion Fest 5 kapsamında ünlü moda tasarımcısı konukları ağırlayacak

Agora Sohbetleri’nde ünlü modacı konuklar

“Agora’da hayat var” sloganıyla 2003’den beri hizmet veren Agora Alışveriş Merkezi, İzmir’de ilklerin adresi olmaya devam ediyor. Bu yıl 5’incisi gerçekleşecek olan Fashion Fest 5 kapsamında Ekim ayı Agora Sohbetleri’nin bu ayki konusu Moda olacak. Yarının (5 Ekim) konuğu, moda tasarımcısı, gazete köşe yazarı ve yaşam koçu Sezin Sivri olacak. Tasarımcılar bu senenin moda renkleri, son trendler, kış modası ile ilgili görüşlerini belirtirken, ziyaretçilerin de modaya dair merak edilen sorularını yanıtlayacak.

Ekim ayının 19 Ekim Cuma günkü konuğu ise moda tasarımcısı Özlem Erkan. Erkan, sade çizgiler taşıyan koleksiyonları ile adından her geçen gün daha çok söz ettiren genç bir moda tasarımcısı. Erkan aynı zamanda Ezel, Lale Devri ve Fatmagül'ün Suçu Ne? gibi dizilerin kostüm tasarımcılığını da üstlendi.

Agora Alışveriş Merkezi Genel Müdürü Hasan Noyan, Agora Fashion Fest 5 kapsamında devam eden Agora Sohbetleri’nde ünlü moda tasarımcılarını ağırlayarak, Ekim ayında ziyaretçilerimize doya doya Moda Festivali yaşatmak istiyoruz” dedi.