Ankara Optimum 8’inci yaşını kutluyor

Açılan yeni mağazaları, büyüyen metre karesiyle Ankara Optimum Outlet, 8’inci yaşına yepyeni yüzüyle giriyor

Ankara Optimum 8’inci yaşını kutluyor

8 yıldır Ankaralılara indirimli alışverişin yanı sıra bir yaşam alanı da sunan Optimum Outlet yeni yaşında bünyesine Beymen, Altınyıldız, Ramsey-KİP, Benetton, Avva, MadameCoco, Bernardo, English Home, Korkmaz, Esse, Karaca, Tantintoni, Max ve LGmağazalarını da dahil ederek, genişleyen alanlarıyla ziyaretçilerinin keyfine keyif katıyor.

Ankara Optimum’da yenilikler bitmiyor. İç mimari tasarımı daha modern hale gelen Ankara Optimum, yeni oluşturulan yaşam alanları, 3 katlı kapalı otoparkı ve yenilenen markaları ile ziyaretçinin konforunu sağlıyor.
Ankara Optimum, yenilenmesini ve 8’inci yaşını “Optimum Alışveriş Şenliği” ile kutluyor. Ziyaretçiler, yarın (8 Aralık) başlayacak ve Aralık ayı sonuna kadar sürecek olan festivalde birbirinden güzel etkinliklerin yanı sıra sevilen sanatçıların katılımları ile keyifli hafta sonları geçirecek.

Yaşar, Ankara Optimum’da
“Optimum Alışveriş Şenliği” kapsamında gerçekleştirilen etkinlikler sevilen şarkıcı Yaşar ile başlıyor. Sevilen sanatçı yarın saat 14.00’te Ankara Optimum‘da sevenleriyle buluşacak ve şarkılarını onlar için söyleyecek. Mini konser ardından düzenlenen imza organizasyonu ile sevenleri Yaşar’ı daha yakından görme şansı elde edecek.

Ankara Optimum’un 8’inci yaş günü pastasını Yaşar kesecek
Ankara Optimum’un 8’inci yaşı için hazırlanacak 2012 kişilik pastayı da Yaşar kesecek. Kutlamalar dans gösterileri, özel indirim uygulamaları, ziyaretçilere özel yiyecek içecek ikramları, müzikli gösteriler, canlı heykel aktiviteleri, hediye kampanyaları, hediye çeki kampanyaları ve çocuk atölye çalışmaları gibi özel aktivitelerle renklenecek.

Kahraman Tazeoğlu sevenleriyle buluşacak
Ankara Optimum, aynı gün saat 16.00’da, ünlü şair ve radyocu Kahraman Tazeoğlu’nu konuk ediyor. Tazeoğlu, gerçekleştireceği imza gününde sevenleriyle bir araya gelerek kitaplarını imzalayacak.

Hediye Çarkı’nı Ali Tınaz döndürecek
9 Aralık Pazar günü ise Ankara Optimum’da hayranlarıyla buluşacak olan Ali Tınaz, sevenlerine bir de sürpriz yapıyor. Optimum Alışveriş Günleri için Hediye Çarkı’nı 9 Aralık günü Ankara Optimum içinde yer alan mağazalardan 100 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçiler için döndürecek.

“Optimum Alışveriş Şenliği” Aralık ayı sonuna kadar Süheyl-Behzat Uygur Kardeşler ile Kahkaha Şöleni, “Herkes Aynı Hayatta” isimli albümü ile Mehmet Erdem imza günü, çocukların sevilen yazarı Muzaffer İzgü ile masal dinletileri ve birbirinden özel hazırlanan etkinliklerle devam edecek.