Ankara Optimum'da Bowling Turnuvası

Ankara Optimum Outlet, Tıp Bayramı etkinliklerine özel, Ankara Acil Sağlık Hizmetleri ve Afetlerde Sağlık Hizmetleri Şube Müdürlükleri ve İl Ambulans Servisi Başhekimliği çalışanları için önceki gün geleneksel olarak düzenlenen Bowling Turnuvası’nın 5’incisini Rollhouse Spor ve Eğlence Merkezi'nde gerçekleştirdi

Ankara Optimum'da Bowling Turnuvası

Zor anlarımızda yanımızda olan ve büyük fedakarlıklarla çalışan acil servis personelleri, bu anlamlı günde keyifli bir  Bowling Turnuvası ile yorgunluklarını atarken pasta kesimi, kupa ve madalya töreni ile heyecanın doruğa çıktığı ödül töreninin ardından ‘Hükümet Kadın’ isimli filmi hep beraber izleme fırsatı buldu.

Ankara İl Sağlık Müdürü Seracettin Çom, Ankara İl Sağlık Müdür Yardımcısı Nurten Gürdoğan, İl Ambulans Servisi Başhekimi Derya Özkaya’nın da katılım sağladığı Turnuva’da  tüm oyuncular tatlı bir çekişme ile rekabet etti.

14 Mart Tıp Bayramı kutlamaları adına özel olarak hazırlanan pasta kesim töreninin ardından turnuvada dereceye giren takımlara ödülleri takdim edildi. Yaşanan bu tatlı rekabete 5 yıldır ev sahipliği yapan Ankara Optimum Outlet, etkinliklere ev sahipliği yapmaya devam edecek.