Ankara Optimum’da Kariyer Günleri sürüyor

Ankara Optimum Outlet ‘Sizin Başarınız Bizim Başarımız’ sloganı ile düzenlediği Kariyer Günleri kapsamında, bünyesinde yer alan mağaza çalışanlarına kişisel ve mesleki gelişim seminerleri sunmaya devam ediyor. Kariyer Günleri kapsamında 8-9 Ocak günlerinde gerçekleşen seminerin konusu “Beden Dili ve Önemi”ydi

Ankara Optimum’da Kariyer Günleri sürüyor

Ankara Optimum Outlet ziyaretçileri için düzenlediği birçok farklı etkinliğin yanı sıra “Kariyer Günleri” kapsamında düzenlediği seminerlerle de adını duyurmaya devam ediyor. İlki Aralık 2012’de yapılan ve Haziran 2013’e kadar devam edecek bu seminerlerin ikincisi 8-9 Ocak günlerinde, kişisel gelişim uzmanı Murat Ertan’ın verdiği “Beden Dili ve Önemi” oldu.

Göz ilişkisi, yüz ifadeleri, vücut duruşu ve kişisel alan konularını kapsayan seminere Ankara Optimum Outlet içerisinde faaliyet gösteren Max, Mavi, Diesel, Tefal, Korkmaz ve Desa gibi birçok markanın çalışanları katıldı.

Haziran 2013’e kadar her ay birbirinden zengin içerikli konularla devam edecek olan Kariyer Günleri kapsamında mağaza çalışanlarına yönelik, iş hayatında başarı, müşteri memnuniyeti, kariyer basamaklarını doğru belirleme ve iletişimin etkisi konularının ele alındığı seminerlere katılım ücretsiz.

Ankara Optimum Outlet’in kendilerine sundukları seminerlerin büyük bir imkan olduğunu düşünen katılımcılar, kişisel gelişimleri ve kariyerleri için çok faydalı olduğunu söylerken, eğitimlerin devamına da katılacaklarını belirttiler.