Avansas’tan okul alışverişine özel kampanya

Yeni eğitim ve öğretim yılının açılmasıyla birlikte okul alışveriş satışları da hızlandı. Sahip olduğu geniş ürün yelpazesi sayesinde iş yerlerinin ilk tercihlerinden biri olan Avansas, okulların açılmaya başlamasıyla birlikte ürün gamını genişletti. Marka, okul alışverişi için hazırladığı yeni kampanyasını duyurdu

Avansas’tan okul alışverişine özel kampanya

Yeni eğitim ve öğretim yılının başlamasıyla birlikte veliler, çocuklarının çantadan kırtasiye malzemesine kadar birçok eksiğini tamamlamak için alışverişlerini hızlandırdı. Okulların açılmasına karşın bazı veliler, eğitim yılı için gerekli olan ihtiyaçları daha uygun fiyata alabilmek adına alışveriş için haftanın son günlerini tercih etti.

Avansas, Kırtasiye Ürün Gamını Genişletti

Okula dönüş döneminde ürün gamına yeni ürünler ekleyen Avansas, bu döneme özel olarak kırtasiye ürünlerinde gerçekleştirdiği kampanyayı ve kategoriye eklenen yeni ürünleri duyurdu. Avansas, okula dönüş heyecanını kırtasiye ürünlerinin yer aldığı 13 farklı kategoriye birçok ürün ekleyerek taçlandırdı. Bu güncellemeyle birlikte platformun kırtasiye alanındaki ürün çeşidinin 1.500’den fazla olduğu bilgisine yer verildi.

Yeni ürünler arasında öğrencilerin vazgeçilmezi beslenme çantaları, yaratıcı ruhların en büyük yardımcısı boya kalemleri ve resim kağıtları, öğrencilerin temel ihtiyacı kalem kutuları ve çok daha fazlası yer alıyor. Keçeli kalemden tükenmez kaleme, silikon tabancasından zımba teli ve harita çivisi gibi küçük ama önemli detayları kapsayan ürün eklemeleri okul alışverişinde hızlı olmak isteyenlerin yüzünü güldürüyor.

Online ve Mağaza Alıverişlerine Özel Kampanyalar Sunuyor

Avansas bu süreçte ailelerin yüzünü güldürecek kampanyalar da sunmaya devam ediyor. Online alışverişe özel hazırlanan kampanyada 150 TL ve üzeri alışverişlerde Faber Castell Metal Tüpte Kuru Boya 24’lü paket 1 TL olarak sunuluyor. Aynı zamanda Avansas mağazalarında yapılacak okul alışverişlerinde 500 TL ve üzeri alışverişe 100 TL, 750 TL ve üzeri alışverişe ise 150 TL kasada indirim kampanyası bulunuyor. Kampanya geçerlilik tarihleri 1 – 30 Eylül 2021 olarak belirtiliyor.

1 TL Kampanya Ayrıntıları:

  • Sepete KDV dahil 150 TL ve üzeri tutarda ürün eklenmelidir.
  • Promosyon kodunu sepet sayfasında bulunan “Promosyon Kodu” alanına yazmalı ve “Kullan” butonuna tıklanmalıdır.
  • Her müşteri kampanyadan 1 kez yararlanabilir.
  • 1 TL’ye alınacak ürün 1 adet için geçerlidir.
  • Kampanyalı ürünler stoklarla sınırlıdır.
  • Kampanya 30 Eylül 2021 tarihine kadar geçerlidir.
  • Bu kampanya Avansas.com'un sunduğu diğer kampanyalarla birleştirilemez.