Perakende PageSkin

Babalar Günü kutlamaları ZUBİZU’da

En büyük hediye artık nihayet kucaklaşabilmek olacak ama bu Babalar Günü’nde, babasını ve baba gibi sevdiklerini bir hediyeyle de sevindirmek isteyen üyeleri için ZUBİZU onlarca markadan çok özel ayrıcalıklar sunuyor

Babalar Günü kutlamaları ZUBİZU’da

Babalar günü yaklaşırken, “ne hediye alsam?” diye düşünen üyeleri için ZUBİZU onlarca markayla iş birliği yaparak sunduğu ayrıcalıklarla hayatı kolaylaştırıyor.

Online’da ya da mağazalarda Babalar Günü için alışveriş yaparken, ZUBİZU uygulaması çok işinize yarayacak. ZUBİZU 4 milyona yakın üyesine, 20 Haziran’daki babalar günü için, binlerce çeşit üründe çok özel ayrıcalıklar sunuyor.

Onlarca Markada Çok Özel İndirimler Var

ZUBİZU, elektronikten modaya, kahveden sigorta ürünlerine, Babalar Günü için binlerce hediye seçeneği sunuyor. Üstelik çok özel fiyatlarla… Örneğin Goldmasterhome’da traş makinesi 839 TL yerine sadece 319 TL. Ayrıca tüm ürünlerde de yüzde 55 indirim var.  Arçelik ve Beko’da seçili ürünlerde 500 TL indirim var. Fakir kahve makinelerinde yüzde 25 indirim sunuyor. Desa ZUBİZU üyelerine tüm alışverişlerde yüzde 5 indirim verirken, 1000 TL ve üzeri alışverişlerde 100 lira indirim ayrıcalığı sunuyor. Deri cüzden ve ceketleri kişiselleştirmek de hediye… Bakımına özen gösteren babalar için Kiehls hediye seti veriyor. Kahve severler ise Kahve.com’un sunduğu yüzde 15 indirimden faydalanabilir. Babalarına pizza ısmarlamak isteyenler Papa John’s’da yüzde 15 indirim ayrıcalığından yararlanabilir. Evden veya ofisten çalışan babalar için ofis mobilya ve malzemeleri markası Avansas’ta da hediye seçenekleri bol… Üstelik 250 TL’lık alışverişlerde 40 TL indirim var.

Erkek moda markalarında da seçenekler çok… D’S damat’ta 2000 TL ve üzeri harcamaya yüzde 50 indirim var. Damat Tween’de de 3000 TL ve üzeri harcamalarda 750 TL hediye. Suvari ZUBİZU üyelerine ekstra yüzde 10 indirim veriyor. Lufian’da ise 250 TL harcamaya 25 TL indirim var. Derimod online alışverişlerde 350 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL indirim kazandırıyor. Silk and Cashmere’den bir hediye seçmek isteyen üyeler de yüzde 10 indirim avantajından yararlanabiliyor. Giovane Gentile ZUBİZU üyelerine 2000 TL ve üzeri alışverişlerde yüzde 20, 3000 TL ve üzerinde ise yüzde 30 indirim ayrıcalığı sunuyor. Yüzde 15 indirim ayrıcalığı sunan spor giyim markası Gymlegend de seçenekler arasında yer alıyor…

Seyahat çantası veya çanta da güzel bir hediye seçeneği olabilir. Samsonite’ta hem ZUBİZU’ya özel yüzde 5 indirim var hem de Axess Mobil sahibi ZUBİZU üyelerine özel yüzde 20 indirim sunuluyor. Tumi’de de hem mağazalarında hem tumi.com.tr’de ZUBİZU’ya özel yüzde 20 indirim var.

Babalar Günü için farklı bir hediye seçeneği de sigorta olabilir.ZUBİZU’nun 575’ten fazla markanın yer aldığı ayrıcalıklar dünyasında sigorta şirketleri de var. Sigortam.net’te yüzde 50’ye varan fiyat ayrıcalıklarıyla beraber Trafik Sigortası’nda 30 TL, kaskoda 90 ve sağlık sigortalarında 100 TL ek indirim sunuluyor.

Seçenekler saymakla bitmeyecek kadar fazla… ZUBİZU üyesi olmak ve sunduğu yüzlerce ayrıcalık ile zengin içeriklerden yararlanmak için tek yapmak gereken ZUBİZU’nun mobil uygulamasını indirmek. Kampanyalarla ilgili detaylı bilgiler ve çok daha fazlası ZUBİZU mobil uygulamasında

Perakende PageSkin
Perakende PageSkin