Ceylan Karavil Park AVM’de okula dönüş heyecanı

Ceylan Karavil Park AVM’de okula dönüş heyecanı

Güneydoğu ve Doğu Anadolu bölgelerinin en büyük alışveriş ve sosyal yaşam merkezi olarak 2014 yılında Karavil Grup ve Ceylan Grup ortaklığında kapılarını açan, kiralama ve yönetimi ENS Danışmanlık tarafından yapılan Ceylan Karavil Park AVM, ziyaretçilerine özel olarak okula dönüş kampanyası düzenledi. Okullarda yüz yüze eğitimin başlaması için zillerin çalmasına sayılı günler kalırken , başlayan okul alışverişi telaşında ‘’Okula dönüş hediyeniz Ceylan Karavil Park ‘‘ta adlı kampanyada belirli tutarlarda alışveriş yapan ziyaretçilere okul çantası ve Akvaryum bileti hediye ediliyor.

500 VEYA 200 LİRALIK ALIŞVERİŞLER..

1 Eylül – 4 Eylül tarihlerinde gerçekleşen kampanyada toplamda ya da tek seferde 500 TL ve üzeri alışveriş yapan tüm ziyaretçiler fiş ya da faturalarını danışma bankosuna ibrazı halinde okul çantası hediye edilirken, 200 TL ve üzeri alışverişe ise Akvaryum bileti hediye ediliyor. 

HEDİYELER İLE OKULA DÖNÜŞ HEYACANI BİRLİKTE YAŞANIYOR

Ceylan Karavil Park AVM yetkilileri Okula dönüş heyecanını hep birlikte yaşıyoruz. Okula dönüş kampanyamızda Alışveriş Merkezimizi ziyaret eden misafirlerimizin alışverişleri sonrasında hediye edilen okul çantası ve Akvaryum gezi bileti ile okula dönüş heyecanına ortak olmuş bulunmaktayız