Çocukların hayal dünyası Flo’da

Flo, 2012 Sonbahar/Kış sezonunda çocukların hayal dünyalarını yansıtmaya devam ediyor. Çocuklar, yeni koleksiyonunda yer alan sevimli karakter baskılı ayakkabı ve botlar, renkli ve kürklü tasarımlarla bu yılda Flo ile renkli bir kış geçirecekler

Çocukların hayal dünyası Flo’da

Flo’nun çocuklar için hazırladığı 2012 Sonbahar/Kış koleksiyonu; sevilen karakterler, anatomik yapıları, güzel tasarımları ve uygun fiyat avantajı ile dikkat çekiyor. Zorlu kış şartları için çocuğunuzun ayaklarının sıcacık kalması için güçlü tabanlar, kürkler ve triko modelleriyle farklılaşan Flo’da dolgu topuk ayakkabı, çizme ve botlar, dünya çocuk ayakkabı trendlerini yansıtıyor.

Fermuarlı modellerin yanı sıra bağcıkların süs olarak kullanıldığı ince detaylarla Flo’nun 2012 Sonbahar/ Kış koleksiyonunda, yağmur çizmeleri ise rengarenk.

Okulda ve gündelik hayatta kullanılabilen tasarımlarla şekillendirilen Flo’nun 2012 Sonbahar/Kış koleksiyonunda sevilen karakterli, basic ve rahat modeller çocuklarınızın hayatının her anına renk katacak. Kar ve yağmur botlarının yanı sıra son derece şık ve kaliteli spor ayakkabılar da Flo’nun yeni sezon koleksiyonunda çoktan yerini aldı.