‘Decathlon May Fest’’te sporseverlere özel sürprizler

‘Decathlon May Fest’’te sporseverlere özel sürprizler

Decathlon May Fest başladı: Yepyeni sporlar keşfedip deneyimlemek ve Decathlon’dan hediye kartları kazanmak için Mayıs’ta Decathlon’u takipte kalın!

Türkiye’de spor tutkusunu yaymaya devam eden Decathlon’un yeni Spor ve Alışveriş festivali ‘Decathlon May Fest’’te sporseverleri pek çok yeni spor keşfetme şansı ve pek çok sürpriz bekliyor!

Türkiye’de sporseverlerle 11. Yılını kutlamaya hazırlanan Decathlon, her yıl 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda düzenlediği etkinliklerini artık Mayıs ayı boyunca ‘Decathlon May Fest’ adı altında gerçekleştiriyor.

Decathlon May Fest, tüm Decathlon mağazaları ve Decathlon’un online kanalları aracılığıyla gerçekleştireceği bir spor ve alışveriş festivali. Mayıs ayı boyunca sporseverler Decathlon mağazaları ve decathlon.com.tr’den yapacakları her 250 TL’lik alışveriş için bir çekiliş hakkı kazanacak. Çekilişle sporseverler Decathlon’dan toplamda 100.000 TL değerinde hediye kartları kazanabilecekler.

19 Mayıs’ta spor eğitmenleri eşliğinde Decathlon’un yeni online etkinlik ve online ders platformu olan Decathlon Play'de düzenlenecek fitness, crossfit, pilates,yoga,zumba ve dans derslerine katılarak yeni sporlar da keşfedebilirsiniz. Etkinlik programını, Decathlon Türkiye Instagram, Facebook ve Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi ve Mayıs Festivali programı için decathlon.com.tr ve Decathlon sosyal medya hesaplarını takip edebilirisiniz.