Electro World fiyatları kırıyor

Electro World Türkiye, fiyatları kırarak bir daha gelmeyecek tarihi fırsatlar sunmasıyla dikkat çekiyor. “Tarihi Fırsatı Kaçırma Sonra Pişman Olursun” diyen Electro World stoklarla sınırlı olan ve 8 Ekim’e kadar sürecek kampanya kapsamında Electro World Card sahiplerine TV’lerden beyaz eşyalara, fotoğraf makinelerinden cep telefonlarına sıra dışı indirim fırsatları sunuyor

Electro World fiyatları kırıyor

Tüketici elektroniği sektörünün fiyat kırmada lider markası Electro World, bu birinciliğini tüketicilere sunduğu tarihi fırsatlarla pekiştiriyor. Electro World Card sahiplerine özel sunulan tarihi fırsatlar içerisinde sıra dışı indirimler dikkat çekerken uygun ödeme koşulları da büyük beğeni topluyor. 

Kampanya kapsamında Electro World mağazalarına gelenler Samsung UE39EH5003WXTK LED TV, Grundig GDF5201 bulaşık makinesi, Samsung S5830i Galaxy Ace cep telefonu ve Nikon Coolpix L810 fotoğraf makinesine indirimli fiyatlarla sahip olabiliyor.

8 Ekim’e kadar geçerli olan ve sadece Electro World Card sahiplerine özel olarak sunulan stoklarla sınırlı tarihi fırsatlara cazip ödeme kolaylıkları ile sahip olmak mümkün. World Card ve Card Finans kullanıcılarına nakit fiyatına 10 taksit ve 3 ay taksit erteleme imkânı; Maximum ve Axess sahiplerine ise nakit fiyatına 6 taksit fırsatı Electro World mağazalarında tüketicilerin beğenisine sunuluyor.