Ellerinize B-good ile iyi davranın

Ellerinize B-good ile iyi davranın

Zamanın bir adım önünden giden yenilikçi bakış açısı ve uzmanlığıyla tüketicilerle dostluk kuran B-good, kozmetiğe ellerden başlıyor. Geliştireceği büyüleyici koleksiyonun ilk temsilcisi olan B-good Hydro Effect Nemlendirici El Bakım Kremi ile ellerin azalan motivasyonunu geri kazandırıyor. B-good Hydro Effect Nemlendirici El Bakım Kremi, zengin içeriğiyle cilt kusurlarıyla savaşırken, tazelik hissi ve mutluluk veren kokusuyla da gündelik yaşama kalıcı izler bırakıyor. Siz de B-good uzmanlığı ile geliştirilen el kremi ile vücudunuzun vitrini olan ellerinizin şıklığını tamamlayabilir, hayatı kolaylaştıran boyutuyla mutluluğun kokusunu her an yanı başınızda hissedebilirsiniz!

Ellerimiz, bedenimizin en çok göz önünde bulunan bir parçası olarak her mevsim vücudumuzun vitrinini oluşturuyor. İçerisinde bulunduğumuz yaz aylarında güneşin zararlı ışınlarından ötürü aşırı yıpranabiliyor. “be good to yourself” sloganıyla eczaneler aracılığıyla tüketicilerle buluşan B-good, kozmetik alanına yönelik geliştirdiği ilk ürünü olan B-good Hydro Effect Nemlendirici El Bakım Kremi ile kısa sürede etkili bir çözüm sunuyor. Onarıcı ve besleyici etkisi mutluluk veren kokusu ve hayatı kolaylaştıran boyutuyla gündelik hayatın vazgeçilmezleri arasındaki yerini alıyor.

Büyüleyici koleksiyonun öncü ürünü

Cerrahi maskeden, dezenfektana, yara bandından, sargı bezi, bandaj ve flaster çeşitlerine kadar geniş ürün yelpazesini “be good to yourself” sloganıyla tüketicilerle buluşturan B-good; kozmetik ürünleriyle ailesini genişletiyor. Yüzde 100 yerli Türk markası olarak uzmanlığı ve üstün teknolojisinden gelen gücüyle büyüleyici bir koleksiyonu tüketicilerle buluşturmaya hazırlanan marka, kozmetiğe el kreminden başlıyor.  B-good, öncü ürünü B-good Hydro Effect Nemlendirici El Bakım Kremi ile çevresel etkilerden dolayı yorgun düşen ellere dinamizm getiriyor. Sağlıklı ellerin günlük bakımını üstlenirken, aşırı yıpranmış ellerde de hızlı ve etkili bir onarım süreci başlatıyor.

Gündelik hayatın her anında yanınızda

B-good Hydro Effect Nemlendirici El Bakım Kremi, özel olarak geliştirilen zengin bileşimiyle nemlendirici ve besleyici etkiyi aynı anda sunuyor. İçeriğindeki hyalüronik asit ile ellerin zamana karşı direnişini, e vitamini ile de daha pürüzsüz görünmesini destekliyor. Zamana bağlı olarak ellerde oluşan kırışık ve sarkık görünümü geciktirmeye yardımcı olurken, cilt kusurları ile savaşarak ellerin kaybolan motivasyonunu geri getiriyor. Jojoba yağı da içeren çok özel formulü ile cildin yağ dengesinin korunarak esneklik kazanmasına yardımcı oluyor.

Çevresel faktörlere karşı koruyucu kalkan

B-good Hydro Effect Nemlendirici El Bakım Kremi, yaz aylarında cildin ihtiyacı olan nemi karşılarken olumsuz çevresel faktörlere karşı koruyucu bir kalkan oluşturuyor. Tüm cilt tiplerine uygun şekilde geliştirilen B-good Hydro Effect Nemlendirici El Bakım Kremi, kalıcı tazelik hissi veren kokusuyla da gündelik hayatın her anına eşlik ediyor.

Alerjen cilt tipine uygun

GMP şartlarına uygun olarak geliştirilen B-good Hydro Effect Nemlendirici El Bakım Kremi, paraben, parafin ve silikon içermeyen çok özel formülüyle alerjen ciltlerde de uygulanabiliyor. Sadece eczanelerde bulabileceğiniz B-good Hydro Effect Nemlendirici El Bakım Kremi 29.90 TL fiyatıyla raflardaki yerini aldı. Her türlü alerjen tarama testleri ve dermatolojik testlerden başarı ile geçen krem, gün içinde ihtiyaç duyduğunuz her an yanı başınızda!