Fersan, meyve lezzetleri ve vitaminlerini sirke ile birleştirdi

Fersan, meyve lezzetleri ve vitaminlerini sirke ile birleştirerek Sirkeli İçecek ile tüketiciyle buluşturdu

Fersan, meyve lezzetleri ve vitaminlerini sirke ile birleştirdi

Yumuşak içimli lezzeti ile günü zinde ve sağlıklı geçirmeye yardımcı olan Fersan Detox Sirkeli İçecek, içeriğindeki doğal sirke ve vitaminler sayesinde bağışıklık ve sindirim sistemini desteklemeye aynı zamanda da metabolizmanın hızlanmasına katkıda bulunuyor.

Fersan Yönetim Kurulu Başkanı Gürhan Güven, sirke sektörüne her geçen gün artan bir talep olduğu için inovasyona ihtiyaç olduğunu ve tüketicilerin yenilik beklediğini belirtti. Bu noktadan hareketle Fersan’ın sektördeki yeniliklerine bir yenisini daha ekleyerek /dünyada bir ilk’e imza atarak, 250 ML teneke kutularda sirkeli içecek üretimine başladığını vurgulayan Güven, “Tüketicilerin özellikle pandemi döneminde sağlıklı beslenme ve sağlıklı ürünler tüketme alışkanlıklarında olumlu yönde bir değişim yaşandı. Biz de bu veriden hareketle Fersan Detox Sirkeli İçecek'i geliştirerek tüketicilerimizle buluşturduk. Elma’dan, Hindistan cevizine, zencefilden, limona kadar çeşitli aromalarda ürettiğimiz ve sağlığı güçlendiren sirkeli içeceklerimizde B9 (folik asit), B3 (Niasin), B6 ve B12 vitaminleri bulunuyor.” dedi.

Fersan Detox Sirkeli İçecek koruyucusuz, ilave şekersiz ve çeşidine göre zengin vitamin içerikleri bulunan alternatif bir içecek. Bir kutu Fersan Detox Sirkeli İçecek tüketicilerinin günlük B9, B3, B6 ve B12 vitaminleri ihtiyacının yüzde 25'ini karşılıyor. Aynı zamanda Vegan sertifikasıyla vegan beslenme prensibine sahip tüketiciler için de uygun bir içecek olarak raflarda yerini alıyor.