Flo Türkiye’nin 51 ilinde

Türkiye’nin dört bir yanındaki mağazalarına her geçen gün yenilerini ekleyen Flo, 133’üncü mağazasını Siirt Grossmall AVM’de açtı. Flo, Siirtliler’e 333 metrakerelik mağazasında hizmet verecek

Flo Türkiye’nin 51 ilinde

Flo, mağaza yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. 7’den 70’e her yaşa ve herkese hitap eden ürünleriyle, kalite ve uygun fiyat avantajını bir arada sunan Flo, Siirt Grossmall AVM’deki yeni mağazasında 333 metrekarelik alanda hizmet verecek.

Sezonun yeni modasını ve şık modellerini geniş ürün yelpazesiyle sunan Flo, Siirt Grossmall AVM’deki yeni mağazasında; kış renklerinin ve rahatlığın ön planda olduğu bilekten atkılı, kemerli ayakkabı ve botları dikkat çekiyor. Çizme ve botlarda dökümlü modelleri ile yeni sezonda fark yaratan Flo’da yağmur ve binici çizmeleri çok fazla model seçeneğiye kadınların beğenisine sunuluyor.

Erkekler için birbirinden şık ayakkabılar ayağı yormayacak hafif kalıplar yüzlerce çeşidiyle bu sezon da yerini koruyor. Flo’nun, çocuklar için hazırladığı ayakkabıları sevilen karakterleri, anatomik yapıları, güzel tasarımları ve uygun fiyat avantajı ile dikkat çekiyor. Zorlu kış şartları için çocuğunuzun ayaklarının sıcacık kalması için güçlü tabanlar, kürkler ve triko modelleriyle farklılaşan Flo’da dolgu topuk ayakkabı, çizme ve botlar, dünya çocuk ayakkabı trendlerini yansıtıyor. Ayrıca okul sezonuna yönelik birbirinden farklı alternatifler bulunuyor.