Flo’dan “işaretli” ürünlerde indirim başladı

Ayakkabı mağazalar zinciri Flo, düzenlediği kampanyalarla kazandırmaya devam ediyor. Flo’nun sunduğu “işaretli” ürünlerde yüzde 50’ye varan indirim kampanyası başladı

Flo’dan “işaretli” ürünlerde indirim başladı

Flo’nun işaretli ürünlerinde geçerli olacak kampanyada, üzerinde indirim etiketi yer alan tüm ürünler kampanya dahilinde bulunuyor. Flo’nun kaliteli ve trendy ürünlerinin uygun fiyatlarla buluştuğu kampanya, Türkiye genelindeki tüm Flo mağazalarında ve www.flo.com.tr üzerinden yapılacak online alışverişlerde geçerli olacak.

Kampanya ile ilgili detaylı bilgiye Flo mağazalarından, 0216 444 3 Flo (356) numaralı çağrı merkezinden ve www.flo.com.tr internet adresinden ulaşabilirsiniz.

Kampanya, 11 Ocak itibarıyla tüm Flo mağazalarında, online satışlar dahil olmak üzere geçerli. Kampanya, Flo outlet mağazalarında ve Flo mağazalarının outlet reyonlarında geçerli değil. Üzerinde indirim etiketi bulunmayan hiçbir ürün kampanyaya dahil değil. Kampanya başka kampanyalarla, hediye çekleri ile ya da Flo kartla yapılan alışverişler ile birleştirilemez. Özel fiyatlı toplu satışlarda kampanya geçerli değil. Kampanya süre ve kurgusundaki değişiklik hakkı Ziylan Mağazacılık ve Pazarlama AŞ’de saklı.