Flo’nun 2013 İlkbahar/Yaz koleksiyonu ayakları yerden kesecek

Şehirli ve modern kadınların ayaklarını yerden kesecek Flo’nun 2013 İlkbahar/Yaz tasarımları, kalite ve uygun fiyat avantajı ile müşterilerinin karşısına çıkıyor

Flo’nun 2013 İlkbahar/Yaz koleksiyonu ayakları yerden kesecek

Ayakkabı kadınlar için bir ihtiyaç olmasının ötesinde şıklığın ve özgüveninin en önemli göstergesi. İşte bu sezonun rengi diyebileceğimiz turuncu, Flo’nun enerjik tasarımlarıyla karşımıza çıkarken gün ışığı sarısıyla ayakkabılar neşeleniyor. Doğanın ve doğallığın yansımasını taşıyan Flo’nun yeşil ayakkabıları, iddialı olmayı seven kadınlar için. Sezonun göz bebeği renklerinden ve siyahın tahtına aday laciverti yeni sezonda Flo’nun tüm modellerinde görülecek.

Flo’nun yeni sezon bilekten bağlı modelleri, ayakkabıya son derece şık bir görünüm verirken tercih edene özgüven ve göz alıcılık katıyor. Flo’nun çarpıcı renkleri bir arada kullandığı modeller, canlı renklerden korkmayan kadınlar için ideal bir seçim sunuyor.

Renk renk ve çeşit çeşit espadriller, ayağımızdan çıkaramadığımız yaz döneminin en pratik trendi olarak karşımıza çıkıyor. 2013 yaz sezonunda da trend renklerde göreceğimiz Flo’nun espadrilleri, en uygun fiyatla modadan ödün vermeyenler için. Dolgu topuklar her sezon gözde ancak bu sezon hak ettiği ilgiyi göreceğe benziyor. Dolgu topuk tasarımlar ne kadar farklı ne kadar dikkat çekici olursa bu sezon o kadar makbul. İnce topuğun tam tersine rahatlık sağlayan dolgu topuk ayakkabılar, FLO’nun renk çeşitliliği ile ilgiyi göz önünde tutmaya devam ediyor. Diz boyu ya da dizin hemen üstü elbiseler ve eteklerle çok hoş duran Flo’nun havalı dolgu topuk modelleri, 2013 yaz sezonunda da ayakları süsleyecek.

Flo’nun 29,99 TL’den, başlayan yeni sezon koleksiyon modellerini görebilmek için FLO mağazalarına uğrayabilir, www.flo.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.