Perakende PageSkin

Gastronometro’nun mutfak ürünleri Metro Market raflarında

Metro Türkiye, mutfak kültürünün gelişimine katkı sağlamak ve şeflerin potansiyelini ortaya çıkarmak amacıyla kurduğu gastronomi keşif platformu Gastronometro’nun ilham veren dokunuşlarını lezzet tutkunları ile buluşturuyor

Gastronometro’nun mutfak ürünleri Metro Market raflarında

Türk gastronomisine yatırımlarını kesintisiz sürdüren Metro Türkiye, Gastronometro mutfağında şeflerin kullandığı mutfak ekipmanlarından oluşan ürün serisini Güneşli mağazasında satışa sundu. Yaklaşık 100 çeşit ürünün yer aldığı seri, kendinizi çok özel hissettiğiniz “fine dining” restoranların sunumlarında kullanılan renkli özel tabaklardan tütsüleme makinesine, mutfakta çok sık kullanılan krema torbasından yapay havyar aparatına kadar çeşit çeşit üründen oluşuyor.

 

Halen Güneşli Metro mağazasında yer alan, zamanla daha da zenginleştirilecek olan Gastronometro mutfak ekipmanlarının gelecekte Metro mağazalarındaki Gastronometro köşeleriyle tüm mağazalarda yer alması planlanıyor.  Takım halinde ya da tek olarak satın alınabilen ürünler, gastronomi profesyonellerine ilham vermeye devam edecek. Belirli aralıklarla yenilenecek ürün gamında, tasarımcıların özel ürünlerini de sergileyen Metro Türkiye, Gastronometro’nun ağırladığı farklı ülkelerden master şeflerin seçkilerine de yer ayıracak. Gastronometro şefleri tarafından ilham veren tekniklerin anlatıldığı ve satılan birçok ürünün kullanıldığı videolar, sosyal medya hesaplarının yanı sıra mağaza içinde bulunan Gastronometro köşesinde de lezzetseverlere, gastronomi öğrencilerine ve şeflere kendilerine has teknikler geliştirmenin yolunu gösterecek.

Perakende PageSkin
Perakende PageSkin