Hediyeler M1 Konya AVM’de!

M1 Konya AVM yaz alışverişine çıkan ziyaretçilerine birbirinden güzel hediyeler veriyor. 07-20 Ağustos tarihleri arasında M1 Konya AVM’yi ziyaret edenler, yapacakları 300 TL ve üzeri alışverişe anında hediye kazanacaklar

Hediyeler M1 Konya AVM’de!

Konya’da yıl boyu düzenlediği etkinlikler ve süpriz hediyeli kampanyalarla ziyaretçilerine hem eğlenceli hem de avantajlı alışveriş imkanı sunan M1 Konya AVM, 07-20 Ağustos tarihleri arasında "Topu Şişir, Hediyeyi Götür" kampanyası ile ziyaretçilerini hem eğlendirecek hem de sürpriz hediyeler kazanma şansı sunacak.

 

M1 Konya AVM içerisinde yer alan mağazalardan 300 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerine AVM içerisinde kurulan kampanya alanında top şişirme şansı verilecek. Her topta sürpriz hediyeler kazanma şansı sizi bekliyor.

 

M1 Konya AVM Müdürü Tamer Yılmaz: “Alışverişi kazançlı hale getirme ilkesinden ödün vermiyoruz. Yaz alışverişini zevkli ve kazançlı olarak kutlamak için ‘Topu Şişir Hediyeyi Götür’ kampanyasını başlattık. Ziyaretcilerimize bu kampanya ile harcarken kazanma fırsatı sunuyoruz. Tüm Konyalıları M1 Konya AVM’ye bekliyoruz." dedi.