Perakende PageSkin

2017’de burçları neler bekliyor?

Agora Alışveriş Merkezi, yılın son günlerine yaklaşırken ünlü astrolog Filiz Özkol’u ağırlayacak. 23 Aralık Cuma günü saat 13:00- 15:00 arası Agora Kadınlar Kulübü üyeleri ile Özkol, “Birebir Astroloji Sohbeti” gerçekleştirecek

2017’de burçları neler bekliyor?

Yılın son günlerinde Agora Alışveriş Merkezi, ünlü astrolog Filiz Özkul’u ağırlayacak. Özkol “2017’de Burçları Neler Bekliyor” konulu bir sohbet gerçekleştirecek.   23 Aralık Cuma günü saat 13:00- 15:00 arası Agora Kadınlar Kulübü üyeleri ile “Birebir Astroloji Sohbeti” gerçekleştirecek olan Filiz Özkol, saat 16:00’da Agora Sohbetleri’nin konuğu olacak. Söyleşide 2017 yılında bizleri nelerin beklediğinden bahsedecek olan Filiz Özkol; yıldızlar, burçlar ve astroloji ile ilgili merak edilenleri cevaplayacak.

 

23 Aralık Cuma günü için danışma noktasından kayıt yaptıran ilk 5 Agora Kadınlar Kulübü üyeleri ünlü astrolog Filiz Özkol ile 15’er dakikalık seanslarla “Birebir Astroloji Sohbeti” fırsatı elde edecekler. Böylelikle, astroloji ve burçlara dair merak ettiklerini özel olarak Filiz Özkol’a sorabilecekler ve katılımcıların yıldız haritalarını çıkartacak olan Özkol, değerli yorumlarını da birebir olarak paylaşacak.

 

23 Aralık Cuma günü saat 16:00’da da Agora Sohbetleri’nin konuğu olacak olan ünlü astrolog Filiz Özkol, 2017 yılında burçları ne gibi gelişmelerin beklediği konusunda çarpıcı açıklamalarda bulunacak. 2017 yılında burcunuz sizin için ne diyor? 2017 yılının şanslı burçları hangileri? 2017 yılı tüm dünyaya ve Türkiye’ye neler getirecek? Burcunuza göre aşk hayatınızda sizi neler bekliyor? vb. bir çok soru ünlü astrolog Filiz Özkol ile cevap bulacak. Ayrıca, Agora Alışveriş Merkezi ziyaretçileri astroloji ve burçlar üzerine sorularını Filiz Özkol’a yönelterek, merak ettikleri konular hakkında bilgi sahibi olacaklar.

 

 

Perakende PageSkin
Perakende PageSkin