“212 Fırsat Garajı” kapıları 2 Ekime kadar açık

JLL tarafından yönetilen ve sahip olduğu zengin marka karması ile Power Outlet kavramını Türkiye ile ilk kez tanıştıran 212 İstanbul Power Outlet yeni projesi “212 Fırsat Garajı” ile dünyaca ünlü birçok markanın indirimli ürünlerini en dip fiyatlarıyla sizlere sunmaya devam ediyor

“212 Fırsat Garajı” kapıları 2 Ekime kadar açık

17 Eylül – 25 Eylül günlerinde gerçekleşen proje, yoğun talep üzerine 2 Ekim Pazar Gününe kadar uzatıldı. Tekstilden ayakkabıya, ev dekorasyonundan mobilyaya, kırtasiyeden oyuncağa, zücaciyeden kozmetiğe dünyaca ünlü markalar, en düşük fiyatlarla 212 Fırsat Garajı’nda ziyaretçilerini bekliyor.


Tommy Hilfiger, Adidas, Hotiç, Mudo, Network, CarrefourSA, Flo, Kiğılı, Penti, Bernardo, Tekin Acar, Soobe... gibi birbirinden önemli ve takip edilen 37 ayrı marka olacaktır. Kapalıotopark alanında projeye özel hazırlanacak 5 bin metrekarelik alanda ve o güne özel extra indirimli fiyatlarla müşterilerine çok özel imkânlar sunacak.


212 İstanbul Power Outlet, ziyaretçilerine özel hazırladığı “212 Fırsat Garajı” ile okulların açıldığı ve havaların yavaş yavaş serinlemeye başladığı bu günlerde, hem sıcacık bir ortam hem de birbirinden çeşitli ve hiçbir yerde bulamayacağınız bütçelere alışveriş yapabilmenin konforunu yaşatmaya devam ediyor.


212 Fırsat Garajı’nda bulabileceğiniz markalar; Adidas, Altınyıldız Classics, Armağan Oyuncak, Armine, Aşkım Kids, Bambi, Bernardo, CarrefourSA, Cisse, Collezione, Dagi, Elya, Flo, Greyder, GS Store, Hammer Jack, Hatemoğlu, Hotiç, Kiğılı, Lucce Silver, Moda Di Centone, Mudo, Network/Fabrika/Divarese, Penti, Reform Halı, Slazenger, Soobe, Süvari, Tekbir, Tekin Acar, Tommy Hilfiger, T sport, Türk Telekom,  Visco Love ve Zühre. Tüm ziyaretçiler katılımı ücretsiz bu indirim şölenine davetli.