Perakende PageSkin

Agora AVM, Dünya Çocuk Hakları Günü’nde etkinlikleri ile dikkat çekti

Hafta sonu tatilini değerlendirmek için doğru adres olan Agora Alışveriş Merkezi, Dünya Çocuk Hakları Günü’nde minik ziyaretçilerini unutmadı

Agora AVM, Dünya Çocuk Hakları Günü’nde etkinlikleri ile dikkat çekti

Agora Adapazarı Alışveriş Merkezi, Dünya Çocuk Hakları Günü’nde çocuklara özel hazırlanan tiyatro, dans gösterileri ve birbirinden özel çocuk etkinlikleri ile ziyaretçilere unutulmaz bir hafta sonu yaşattı.


Geçtiğimiz aylarda gerçekleşen, Alice Harikalar Diyarı’nda Kukla Tiyatrosu yoğun ilgi görmesinden dolayı, 19-20 Kasım günlerinde yeniden Agora Adapazarı Alışveriş Merkezi’nde çocuklarla buluştu. Çocukların sevdiği masal kahramanı Alice’in pikniğe çıktığı sırada beyaz tavşanın peşinden gitmesiyle başlayan serüvenin sergilendiği tiyatro oyunu Agora Alışveriş Merkezi -1.kat etkinlik alanında saat 16.00 ve 19.00’da iki seans olarak sahne aldı. Çocuklar ve aileleri tarafından sevilen tiyatro oyunlarını minikler ile buluşturan Agora Çocuk Kulübü, hafta sonları ücretsiz olarak katılım gösterilebilen farklı tiyatro oyunları ve etkinliklerile yoğun ilgi toplamaya devam ediyor.


Geçtiğimiz aylarda da Hansel&Gretel, Pinokyo, Mişi ve Arkadaşları, Don Kişot, Masal Diyarı, Punto’nun Gizemli Kutusu, Deniz Kızı Ariel’in Maceraları, Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler gibi sevilen masal kahramanlarının tiyatro oyunlarına yer veren Agora Alışveriş Merkezi çocuklar tarafından sevilen ve ilgiyle izlenen tiyatro gösterilerine yer vermeye devam edecek.


Çocukların müzik ve dans şöleni Agora’da çok sevildi
Agora Alışveriş Merkez’inde Dünya Çocuk Hakları Günü dolayısıyla 19 Kasım Cumartesi günü saat 14.30’da gerçekleşen İzmit Sanat Merkezi ve Sakarya Sanat Merkezi öğrencilerinin Solo Keman, Çello ve Piyano dinletisi ziyaretçilere müzik ziyafeti yaşattı. Müzik dinletisinin ardından dans gösterisine geçen çocuklar muhteşem bir show sergiledi. Yaklaşık 40 çocuktan oluşan dans ekibi çarşaf dans gösterisi ile büyük alkış topladı.


20 Kasım Pazar günü ise Küçük Adımlar Anaokulunun saat 14.30’da Dünya Çocuk Hakları Günü’ ne Özel Çocuk Hakları bildirgelerinin şarkı sözleri haline getirilerek söylendiğişarkılar ile sahne alan 2-5 yaş arası çocukların koro ve dans gösterileri -1.kat etkinlik alanında gerçekleşti. Etkinlik öncesi Dünya Çocuk Hakları’nın tarihçesine ve önemine değinen Küçük Adımlar Anaokulu çocuk hakları bildirgesini okuyarak, aileleri duyarlı olmaya davet etti.


Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, Dünya Çocuk Hakları gününde, farkındalık oluşturmak için gerçekleştirilen etkinliklerin gördüğü ilgiden dolayı mutlu ve umutlu olduğunu belirtti. Noyan; etkinliğe katılan herkese teşekkürlerini ileterek birbirinden değerli çocukları gerçekleştirdikleri etkinliklerden dolayı tebrik etti.

Perakende PageSkin
Perakende PageSkin