Perakende PageSkin

Agora AVM yeni ve yenilenen mağazalarıyla büyüyor

Hizmete açıldığı günden bu yana 105 milyon ziyaretçiyi ağırlayarak her geçen gün artan ziyaretçi sayısı ile İzmir’in popüler ve tercih edilen alışveriş merkezi unvanını taşımaya devam eden Agora Alışveriş Merkezi, bünyesine yeni katılan ve yenilenen mağazalar ile İzmirlilere kaliteli hizmet vermeye devam ediyor

Agora AVM yeni ve yenilenen mağazalarıyla büyüyor

Agora Alışveriş Merkezi’nde yakın dönemde Victoria’s Secret, Kemal Tanca Plus, Watsons mağazaları hizmet vermeye başladı. Ayrıca AVM marka karmasına yakın dönemde Lufian ve Big Chefs markaları da eklenecek. Bunun yanı sıra mağaza yenilemelerine de devam eden Agora Alışveriş Merkezi, Mudo Collection &Concept mağazasının uzun süredir devam eden dekorasyon yenileme çalışmalarını da sonuçlandırdı. Mudo Concept mağazası yenilenen iç dekorasyonu ile ziyaretçilerin hizmetine tekrardan açıldı.


İç dekorasyon yenileme çalışmalarına 2017 yılında başlayacak
13 yıldır İzmir’de kaliteli hizmetin öncüsü olan Agora AVM bünyesine yeni mağazaları katarak taze kan almanın yanı sıra dekorasyon yenileme çalışmalarına başlayacak. 2017 yılının başında başlayacak olan dekorasyon çalışmaları alışveriş merkezi kapanışından sonra,  alışverişi ve ziyaretçileri etkilemeyerek gerçekleşecek.

Perakende PageSkin
Perakende PageSkin