Perakende PageSkin

Agora Çocuk Kulübü hafta sonuna renk kattı

Her hafta sonu birbirinden eğlenceli çocuk etkinlikleri ile minik ziyaretçilerin buluşma noktası olan Agora Alışveriş Merkezi; 7-8 Ocak günlerinde birbirinden özel çocuk etkinlikleri ile minik ziyaretçilerine eğlenceli ve unutulmaz bir hafta sonu yaşattı

Agora Çocuk Kulübü hafta sonuna renk kattı

Hafta sonu tatilini değerlendirmek için ebeveynler tarafından doğru adres olan Agora Alışveriş Merkezi, ailelerin ilk tercihi olmaya devam ediyor. Agora Alışveriş Merkezi, Doğa Okulları iş birliği ile gerçekleştirdiği “Sanat Sokağı” etkinlikleri ile hafta sonunda tüm çocukları interaktif oyunlarla doyasıya eğlendirdi. 7- 8 Ocak günlerinde -1. kat etkinlik alanında 10.00-18.00 saatleri arasında minikler Sanat Sokağı’nda buluşarak, eğitici ve eğlenceli atölye çalışmalarıyla çocuklar el becerilerini geliştirdi ve rengârenk hayal dünyalarını çalışmalarına yansıttı. Agora Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşen Sanat Sokağı etkinliklerinde çocuklar boyama atölyesi ile rengarenk bir dünyanın kapılarını açarken, büyük abla ve büyük ağabeyleri ile birlikte de diledikleri gibi doyasıya dans etti.  Sandalye kapmaca, mendil yakalama gibi çeşitli küçük yarışmalarla da heyecanı arttıran çocuklar, yarışma sonunda boyama defteri, boya kalemi gibi küçük hediyeler kazandı. Her hafta sonu 13.00 – 18.00 saatleri arasında 1. Kat Çocuk Kulübü etkinlik alanında gerçekleştirilen çocuk etkinliklerinde ise; çocuklar 7 Ocak Cumartesi günü rüya kapanı süsünü yaparken, 8 Ocak Pazar günü ise süslü parti şapkası yaparak el becerilerini ve hayal dünyalarını geliştirdi.

 

Ocak ayı boyunca atölye çalışmaları devam edecek

Agora Çocuk Kulübü Ocak ayında da minikleri eğlenceli atölyeler ile buluşturmaya devam ediyor. 14 Ocak El Kremi Yapım Atölyesi, 15 Ocak Bileklik Tasarım Atölyesi, 21 Ocak Yüzük Kukla Atölyesi, 22 Ocak Deniz Dünyası Atölyesi, 28 Ocak Şeker Boyama Atölyesi, 29 Ocak Afrika Maskesi Atölyesi Agora Çocuk Kulübü’nde olacak. Agora Alışveriş Merkezi 1. kat etkinlik alanında 13.00-18.00 saatleri arasında gerçekleşen Agora Çocuk Kulübü’nde minik ziyaretçiler el becerilerini geliştirerek, keyifli vakit geçirecek.

 

Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, çocuklar için eğlenceli ve bir o kadar da eğitici etkinliklere ev sahipliği yapıyor olmaktan ve bu etkinliğe gösterilen ilgiden dolayı mutlu olduğunu dile getirdi. Noyan, Agora Alışveriş Merkezi olarak ailelerin çocukları ile birlikte keyifli vakit geçireceği eğitici ve eğlenceli etkinliklere devam edeceklerini belirtti.

Perakende PageSkin
Perakende PageSkin