Bella Maison 17. mağazasını Ankara’da Cepa AVM’de açtı

Ev ve sofra dekorasyonu sektörüne getirdiği yeniliklerle bilinen Bella Maison, Ankara Cepa AVM'de 24 Eylül’de açtığı yeni mağazayla yatırımlarını sürdürüyor. Ankara’da ikinci, toplamda on yedinci mağazasını açan Bella Maison; yatak odası, sofra, banyo, kozmetik gibi kategorilerde geniş ürün, renk ve desen yelpazesine sahip koleksiyonlarını müşterilerle buluşturuyor

Bella Maison 17. mağazasını Ankara’da Cepa AVM’de açtı

Bella Maison, mağaza açılışlarına hız kesmeden devam ediyor. Ev ve sofra dekorasyonu sektörünün yükselen markası, Ankara Cepa AVM’de yeni bir mağaza açtı. AVM’nin ikinci katında 109 metrekare alanıyla hizmet vermeye başlayan Bella Maison mağazası, konforlu ve keyifli bir alışveriş deneyimi sunuyor.

Renkli bir törenle açılan mağaza, sıcak ve samimi mimarisiyle dikkat çekiyor

Bella Maison CEO’su Muhammed Tan’ın katılımıyla gerçekleşen açılış töreninde, misafirler bando takımının eğlenceli performansı ve lezzetli ikramlıklarla karşılandı. Neşeli anlar yaşama fırsatı bulan konuklar, bir yandan da mağazayı gezerek ürünleri yakından inceledi. 

Yeni dönem ev dekorasyon trendlerini yansıtan, sıcak ve samimi mimari tasarımıyla dikkat çeken mağazada; banyo tekstilinden sofra tekstiline, dekoratif aksesuarlardan tabak takımlarına, bardaklardan çatal – bıçak takımlarına, banyo aksesuarından kozmetik ürünlerine, nevresimlerden çarşaflara ve yatak örtülerine kadar farklı kategoriler bulunuyor.

Yeni sezon koleksiyonlarının heyecanı yaşanıyor

Bella Maison aynı zamanda, doğal, sade ve şık tasarım anlayışıyla oluşturduğu yeni sezon ürün koleksiyonlarının da heyecanını yaşıyor. Yeşil, sarı, fuşya gibi sezonun trend renklerinin yanı sıra mavi, siyah, beyaz gibi vazgeçilmez tonları da içeren yatak odası, sofra ve banyo grubu ürünleri sonbahar – kış sezonunda müşterilerle buluşmaya hazırlanıyor.

Kısa süre önce Özbekistan'da yeni bir mağaza açan Bella Maison, Ankara Cepa AVM’deki son yatırımıyla toplamda 17 mağazaya ulaştı. Halihazırda Türkiye, Cezayir ve Özbekistan’da hizmet veren Bella Maison, önümüzdeki dönemde hem Türkiye’de hem de yurt dışında yapacağı yeni yatırım hamleleriyle ev dekorasyonu sektöründeki etki alanını büyütmeyi planlıyor.