Perakende PageSkin

Bu yıl da yeni yıl hediyeleri Paşabahçe Mağazaları’ndan

Yüzlerce hediye alternatifiyle sevdiklerinizi yeni yılda mutlu edecek birbirinden özel seçenekler sunan Paşabahçe Mağazaları, İstanbul, Bodrum, Edirne ve Konya’ya ait gravürlerden esinlenerek oluşturulan yepyeni ‘Gravürlü’ ürün ailesini müşterileriyle buluşturuyor.

Bu yıl da yeni yıl hediyeleri Paşabahçe Mağazaları’ndan

 “Hayat En Güzel Hediye” diyen Paşabahçe Mağazaları; bu yılbaşında da sevdiklerini mutlu etmek isteyenler için birbirinden şık hediye seçenekleri sunuyor.

Temelleri eskiye dayanan bir sanat dalı olan gravür Paşabahçe Mağazaları’nda tarihi simgeler ile birlikte hayat buluyor. İstanbul, Bodrum, Edirne ve Konya’ya ait gravürlerden ilham alınarak hazırlanan yeni ‘’Gravürlü’’ ürün ailesi yılbaşı hediye alternatifler arasında öne çıkıyor. 1800’lü yıllarda yapılan tarihi eserlerden oluşan, 6 farklı görsel seçeneği ile dikkat çeken gravürlü ürün ailesinin İstanbul temalı tabaklarında, Kız Kulesi, Topkapı Sarayı ve Haliç temalı İstanbul Gravürü yer alıyor. Bodrum Gravürlü Tabak üzerinde A. Guillaumot’un yaptığı Bodrum Kalesi ve Limanı, Edirne Gravürlü Tabak üzerinde Ronnstecher’ın yaptığı Edirne yakınlarındaki Eski Saray, Konya Gravürlü Tabak üzerinde ise yine A. Guillaumot’un yaptığı Konya Aladdin Camii ve Köşkü gravürü bulunuyor. Tüm tabakların arkasında da duvara asma yeri ve şehir ismi yer alıyor.

Gravürlü’ ürün ailesinde ayrıca çay bardakları, şekerlik ve tek kişilik Türk kahvesi fincanı gibi ürünler de mevcut.