Bursa’nın marketi Özhan indirimleri ile kazandırıyor

ÖZHAN’DA DEV İNDİRİMLER

Bursa’nın marketi Özhan indirimleri ile kazandırıyor

Bursa’nın ilk yerel marketler zinciri Özhan Market, düzenlediği yeni kampanyalarla müşterilerinin bütçelerine destek olmaya devam ediyor. Tüm bölümlerde başlattığı büyük indirim kampanyaları ve özellikle Manav reyonlarında düzenlenen “Manav Şenliği”  indirimleri ile  Bursalıların ilgisini çekiyor.

“Siz Nerede Biz Oradayız” sloganıyla müşterilerinin her daim yanında yer alacağı vurgusunu yaparak Bu sene perakendecilikte 59. Yılını Kutlayan Özhan; birbirinden etkili indirimler sunuyor, Gıdadan temizlik ürünlerine yapılan büyük indirimlerin yer aldığı Özhan Market mağazalarında 25 Temmuz – 5 Ağustos tarihleri arasında en güzel fırsatlar müşterileri bekliyor. Kampanya sürecince; Tereyağ, Zeytinyağı, Un, Kaşar, Pirinç, Kahve, Ketçap, Çay, Kedi Kumu, Kolonya, Wc kağıdı, Bulaşık makinesi deterjanı, matik deterjan gibi ürünlerinde çok güzel indirimler Özhan müşterilerine sunuluyor.

Dalından sofranıza sloganıyla her zaman en taze ve ekonomik manav ürünlerini müşterileri ile buluşturan marka; 27-28 Temmuz tarihleri arasında düzenlenen Manav şenliğinde sebze ve meyvelerde büyük indirimler sunuyor, Önceliği her zaman müşterilerinin memnuniyetine ve onlardan gelen taleplere veren Bursa’nın marketi Özhan; kaliteli, güvenilir ve ekonomik hizmeti geniş ürün gamıyla sunuyor.