Cem Belevi Agora Adapazarı AVM’nin konuğu olacak

Türk pop müziğinin sevilen isimlerinden Cem Belevi, 21 Ağustos Pazar günü saat 18.00’de Agora Adapazarı Alışveriş Merkezi’ne konuk olacak

Cem Belevi Agora Adapazarı AVM’nin konuğu olacak

Agora Alışveriş Merkezi, Sakaryalıları açıldığı günden bu yana ünlü isimlerle buluşturuyor. Emre Kaya, Merve Özbey, Buray, Atiye, Ece Seçkin, Gökhan Keser, Sinan Akçıl gibi genç ve başarılı isimleri hayranları ile buluşturan Agora Adapazarı Alışveriş Merkezi, popüler müziğin sevilen ismi Cem Belevi’yi konuk etmeye hazırlanıyor.  Başarılı sanatçı Cem Belevi mini konser ve imza günü ile 21 Ağustos Pazar günü saat 18.00’da Agora Adapazarı Alışveriş Merkezi’nde hayranlarıyla buluşacak. Agora Adapazarı Alışveriş Merkezi -1. Kat etkinlik alanında gerçekleşecek olan etkinlikte Cem Belevi, sevenleri ile hep bir ağızdan söyleyeceği şarkılar ile ziyaretçilere unutulmaz bir gün yaşatacak.


1987 İzmir doğumlu Cem Belevi, İzmir’de ressam bir anne ve piyanist bir babanın oğlu olarak doğdu. 7 yaşında ailesinin de desteği ile piyano dersleri alarak müziğe ilk adımlarını atmış oldu. Üniversite yılları sırasında Londra’nın büyüleyici ve romantik atmosferinde onlarca beste yaptı. Türkiye’ye dönerek 2011 yılında albüm çalışmalarına başladı. Kendi söz ve müziklerini barındıran “Bilemezsin” isimli ilk albüm çalışmasını 2013 yılında müzikseverlerle buluşturdu. İlk single’ı olmasına rağmen klip üç ayda yaklaşık 15 milyon kez tıklandı. Cem Belevi, yeni single çalışması “Alışamıyorum” ile hayranlarına sürpriz yaptı. “Sor” isimli şarkısı ile uzun süre müzik listelerinde zirveyi zorlayan Cem Belevi, bu defa yaşadığı gerçek bir hikâyeyi anlattığı yepyeni şarkısını müzik severlerle buluşturdu. Şu sıralar “Alışamıyorum” adlı şarkısı ile gündemde olan başarılı sanatçı son zamanların en popüler şarkıcıları arasında yer almaktadır. Başarılı şarkıcı Cem Belevi; Agora Adapazarı Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşecek olan etkinlikte; sevilen şarkılarını seslendirerek, hayranları ile hatıra fotoğrafı çektirecek ve imzalı posterlerini hediye edecek.


Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, Sakaryalılar için her zaman çok özel etkinlik ve kampanyalar hazırladıklarını vurgulayarak; 21 Ağustos Pazar günü gerçekleşecek etkinlikte son dönemlerin başarılı şarkıcılarından Cem Belevi’yi Agora Alışveriş Merkezi’nde ağırlayacak olmaktan mutluluk duyduklarını belirtti. Noyan; Genç şarkıcı Cem Belevi ile müzik dolu bir gün geçirmek için tüm Sakaryalıları Agora Adapazarı Alışveriş Merkez’ine davet etti.