Dünya Kahve Günü, Tchibo’da kutlanır

Kahve uzmanı Tchibo, Dünya Kahve Günü’nü 30 Eylül – 3 Ekim tarihlerindeki kampanyayla kutluyor. Bu tarihlerde Tchibo mağazalarını ve tchibo.com.tr’yi ziyaret edenler, birbirinden avantajlı fırsatlarla kahve keyfine keyif katacak.

Dünya Kahve Günü, Tchibo’da kutlanır

Kahve tutkunlarının tercihi Tchibo, 1 Ekim Dünya Kahve Günü’nü, fırsat dolu kampanyalarla kutluyor. 30 Eylül-3 Ekim tarihleri arasında Tchibo mağazalarını ve tchibo.com.tr internet mağazasını ziyaret eden kahve severler, paketli kahvelerde ve seçili kapsüllerde yüzde 20 indirim sürpriziyle karşılaşacak. Birbirinden leziz çeşitleriyle kahvenin uzmanı olan Tchibo’da ayrıca seçili içeceklerde 1 alana 1 hediye, Tchibo Coffee Break’te 1 alana 1 hediye, 150 TL ve üzeri gıda dışı alışverişlerde PK Latin Grande 100 g hediye sürprizleri de kahve severleri bekliyor olacak.

Cafissimo kahve makineleri ile kahve keyfini duble yaşayın

Tchibo’nun, kahve keyfini katlayan Dünya Kahve Günü fırsatları bununla bitmeyecek. Tchibo, 30 Eylül–3 Ekim tarihleri arasında Cafissimo kapsüllü makinalarında da avantajlı fiyatlarla müşterilerin karşısına çıkacak. Kampanya kapsamında; Cafissimo easy kapsüllü kahve makinesi 849 TL yerine 699 TL’ye, Cafissimo milk ise 2299TL yerine 1799 TL’ye satışa