Evidea, Ankara’da ilk mağazasını açtı

Evidea, Ankara’da ilk mağazasını açtı

Güçlü e-ticaret kimliğine perakende mağazalar zincirini de ekleyen Evidea, hızla büyümeye devam ediyor. Evidea’nın 4 Mart’ta kapılarını açtığı yeni mağazası, Ankara’nın gözde alışveriş merkezlerinden CEPA AVM’de yer alıyor. Evlerine değer katmak isteyenleri buluşturan mağazada modern ve şık tasarımlı binlerce çeşit ürün Ankaralılarla buluşuyor. 4-14 Mart tarihlerinde geçerli açılış özel kampanyası, 500 TL ve üzerinde alışveriş yapanlara 100 TL indirimi anında kazandırıyor.

Perakende zincir ağına yeni bir mağaza daha ekleyen Evidea, mutfak, ev tekstili, ev dekorasyon, tamamlayıcı mobilya, aydınlatma, banyo, elektrikli ev aletleri, ev ve yaşam alanı ana kategorileri ile geniş ürün yelpazesini müşterilerine sunuyor. Ankara CEPA AVM’de açılan yeni Evidea mağazası, kadın ve erkek her yaştan müşteri kitlesine hitap ediyor. 4-14 Mart tarihleri arasında geçerli olan açılış özel kampanyası, 500 TL ve üzeri alışveriş yapanlara anında 100 TL indirim kazandırıyor.

Aynı zamanda sevdiklerini ödüllendirmek isteyenler, evidea.com ve Evidea mağazalarında geçerli olan hediye kartları da tercih edebiliyor. Hediye kartları, istenilen bütçeye göre oluşturulabiliyor.

Evidea, geniş ve ferah mağazalarıyla oldukça keyifli bir alışveriş deneyimini ziyaretçilerine yaşatıyor. Trend, kolay kurulabilen ve makul fiyatlı ürünleriyle tercih edilen Evidea, başkentlilerin de evlerinin havasını değiştiriyor. Evini güzelleştirmek isteyen Ankaralılar, evleri için aradıkları her şeyi Evidea mağazalarında buluyor.

Sakarya ve Eskişehir’de de mağazalaşma sürecini başlatmaya hazırlanan Evidea, 2021 yılı boyunca Türkiye’nin önde gelen alışveriş merkezlerinde yer almaya devam edecek.