Evidea Kocaeli’ndeki ikinci mağazasını 41 Burda AVM’de açtı

Evidea Kocaeli’ndeki ikinci mağazasını 41 Burda AVM’de açtı

Mutfak, ev tekstili, ev dekorasyon, tamamlayıcı mobilya, aydınlatma, banyo, elektrikli ev aletleri, ev ve yaşam kategorilerinde geniş bir ürün yelpazesi sunan Evidea, büyümeye devam ediyor. Kocaeli’ndeki ikinci mağazasını 41 Burda AVM’de açan Evidea, açılışa özel kampanyasıyla yoğun ilgi gördü.

Güçlü organizasyon yapısı ve deneyimli kadrosuyla ev ve yaşam sektörünün lider markalarından olan Evidea, perakende mağaza zinciri ile büyümeye devam ediyor. Ev dekorasyon ürünleri ile kalitesinden ödün vermeyen sunan Evidea, tüketici dostu mağazalarına bir yenisini daha ekledi.

Tüketicilere farklı ve keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatan Evidea, Kocaeli’ndeki ikinci mağazasını 10 Haziran’da 41 Burda AVM 1. katında açtı. Her yaşa ve her tarza hitap eden ürünleriyle kapılarını açan Evidea, açılış özel kampanyasıyla büyük ilgi gördü.

10-20 Haziran tarihleri arasında geçerli olan indirim, elektrikli ev aletleri dışındaki tüm ürünlerde 500 TL ve üzeri alışveriş yapanlara anında 100 TL indirim kazandırıyor.

5 yıl içinde 110 mağazaya ulaşmayı hedefleyen Evidea, en trend, en uygun ürün politikası ve geniş mağaza konseptiyle tüketicilerin ilk ve tek adresi olmaya devam ediyor.