Evidea, Yalova’da ilk mağazasını Vega AVM’nin 1. katında açtı

Evidea, Yalova’da ilk mağazasını Vega AVM’nin 1. katında açtı

Güçlü e-ticaret kimliğine ek olarak perakende mağaza zinciri ile büyümeye devam eden Evidea, Yalova’da ilk mağazasını Vega AVM’nin 1. katında açtı.

Mutfak, ev tekstili, ev dekorasyon, tamamlayıcı mobilya, aydınlatma, banyo, elektrikli ev aletleri, ev ve yaşam kategorilerinde geniş bir ürün yelpazesi sunan Evidea, tüketici dostu mağazalarına bir yenisini daha ekledi. Yalova’da ilk mağazasını Vega AVM’nin 1. Katında açan Evidea, tüketicilere farklı bir alışveriş deneyimi sunuyor.

Her yaşa ve her tarza hitap eden Evidea, 26 Ağustos – 5 Eylül tarihleri arasında geçerli olan açılış özel kampanyasıyla elektrikli ev aletleri dışındaki tüm ürünlerde 500 TL ve üzeri alışveriş yapanlara anında 100 TL indirim kazandırıyor.

1.500 m2 büyüklüğündeki mağaza konseptiyle ferah bir alışveriş deneyimi sunan Evidea, ev dekorasyonunda her ihtiyacı karşılamaya yönelik ürünleriyle kalitesinden ödün vermeyerek her yaşa ve her tarza hitap ediyor.

110 Mağaza Hedefi…

Yalova’ya ilk mağaza açmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Evidea Genel Müdürü Kazım Mavuş, ‘Şu anda Türkiye genelinde 22 mağazamızla müşterilerimize hizmet veriyoruz. Yalova mağazamız ile bu sayı 23 oldu. Yalova mağazamız için oldukça heyecanlıyız, Evidea tüketicisiyle buluşmak ve onların ihtiyaçlarına hızla cevap verebilmek adına bu lokasyon çok önemli. Evidea olarak 2025 yılı sonunda çoğunluğu alışveriş merkezlerinde yer alacak 110 mağazaya ulaşmayı hedefliyoruz. Geniş mağaza konsepti ve zengin ürün yelpazemizle ev yaşam sektöründe lider markalardan biri olmak için gayret göstereceğiz. diye konuştu.