Evidea yeni mağazasıyla şimdi İzmir Westpark Outlet'te

Evidea yeni mağazasıyla şimdi İzmir Westpark Outlet'te

Ev ve yaşam sektörünün öncü markalarından Evidea, Westpark Outlet’teki yeni mağazasıyla İzmir’e “Merhaba” dedi! İzmir’deki ilk Evidea mağazası olan Westpark Outlet Evidea, evi için alışveriş yapmak ve evine değer katmak isteyenlere hitap eden binlerce çeşit ürün sunuyor.

Açılışa özel 500 TL ve üzeri alışverişlere anında 100 TL indirim kazandırıyor!

29 Ocak-14 Şubat tarihleri arasında geçerli kampanya, elektrikli ev aletleri dışındaki tüm ürünleri kapsıyor.

 

Evidea, İzmir’de açtığı ilk mağazasıyla Westpark Outlet’te müşterileriyle buluştu. Türkiye genelindeki 15. Mağazasını İzmir’de açan Evidea, konfor anlamında beğeni toplayan ürünleriyle dikkat çekiyor. Evini yenileyerek değer katmak isteyenler, yeni Evidea mağazasında ihtiyaçlarına uygun her ürünü bulabiliyor.

 

Mutfaktan ev tekstiline, ev dekorasyondan tamamlayıcı mobilyaya, aydınlatmadan banyoya, elektrikli ev aletlerinden ev ve yaşam kategorilerine kadar pek çok kategoride yüzlerce ürün, Evidea Westpark Outlet mağazasında yer alıyor. Geniş ve ferah Evidea mağazası, evi için alışveriş yapmak ve evine değer katmak isteyenlere kaliteli, kurulumu ustalık gerektirmeyen ürünleri makul fiyatlarla sunuyor.

 

Dekoratif fikirler sunan Evidea, açılışa özel sürpriz bir kampanyayla İzmirlilere merhaba diyor. 29 Ocak-14 Şubat tarihlerini kapsayan kampanya kapsamında 500 TL ve üzerinde alışveriş yapanlar, anında 100 TL indirim kazanıyor. Fırsat kampanyası, elektrikli ev aletleri dışındaki tüm ürünlerde geçerli olacak.

 

5 yıl içinde 110 mağaza açmayı planlayan Evidea, çoğunluğu alışveriş merkezlerinde yer alacak, yaklaşık 1500 m2 büyüklüğündeki keyifli ve ferah mağazalarında, tüketicilere dekoratif fikirler bulup ilham alabilecekleri bir ev alışverişi deneyimi yaşatmayı hedefliyor. Evidea’nın mağaza açılışları önümüzdeki dönemde Türkiye’nin önde gelen alışveriş merkezlerinde devam edecek.