Evidea yeni mağazasıyla şimdi Konya Kentplaza'da

Evidea yeni mağazasıyla şimdi Konya Kentplaza'da

Evidea’nın 13. mağazası, Konya Kentplaza’da hizmete girdi. Konya’daki ilk Evidea mağazası olma özelliğini taşıyan yeni mağaza, kapılarını açtığı 24 Aralık tarihinden itibaren müşterilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Konya Kentplaza Evidea mağazasında, evi için alışveriş yapmak ve evine değer katmak isteyenlere hitap eden binlerce çeşit ürün yer alıyor. 31 Ocak tarihine kadar sürecek, açılışa özel kampanya ile 500 TL ve üzerinde alışveriş yapanlar, anında 100 TL indirim kazanıyor.

Perakende ağını genişletmeye devam eden Evidea, yeni mağazasıyla Konya Kentplaza’da yerini aldı. Mutfaktan ev tekstiline, ev dekorasyondan tamamlayıcı mobilyaya, aydınlatmadan banyoya, elektrikli ev aletlerinden ev ve yaşam kategorilerine kadar pek çok kategoride yüzlerce ürün, Konya’nın ilk Evidea mağazasında bölge halkını bekliyor. Evidea, yeni mağazasında müşterilerini sürpriz bir kampanyayla karşılıyor. 31 Ocak’a kadar geçerli kampanya kapsamında 500 TL ve üzeri alışveriş yapanlar, anında 100 TL indirim kazanıyor.

Konya Kentplaza Evidea mağazası, evi için alışveriş yapmak ve evine değer katmak isteyenlere kaliteli, kurulumu ustalık gerektirmeyen ürünleri makul fiyatlarla sunuyor. Geniş ve ferah Evidea mağazasını ziyaret edenler, çocuk ve yetişkin odaları için ilham verici dekoratif fikirler buluyor.

Evidea, mağazalarında aldığı üst düzey hijyen tedbirleriyle müşterilerine alışverişin güvenli ve keyifli halini sunuyor. 5 yıl içinde 110 mağaza açmayı planlayan Evidea, çoğunluğu alışveriş merkezlerinde yer alacak, yaklaşık 1500 m2 büyüklüğündeki keyifli ve ferah mağazalarında, tüketicilere dekoratif fikirler bulup ilham alabilecekleri bir ev alışverişi deneyimi yaşatmayı hedefliyor. Bodrum ve İzmir’de de mağazalaşma sürecini başlatmaya hazırlanan Evidea’nın mağaza açılışları önümüzdeki dönemde Türkiye’nin önde gelen alışveriş merkezlerinde devam edecek.