Perakende PageSkin

İzmirliler yeni yılı Agora’yla karşılıyor

Hizmete açıldığı günden bu yana 105 milyon ziyaretçiyi ağırlayarak her geçen gün artan ziyaretçi sayısı ile İzmir’in en popüler ve en çok tercih edilen alışveriş merkezi unvanını taşımaya devam eden Agora Alışveriş Merkezi, 23-24-25 Aralık günlerinde yeni yıla özel hazırlamış olduğu etkinliklerle ziyaretçilerine keyifli dakikalar yaşattı

İzmirliler yeni yılı Agora’yla karşılıyor

Agora Kadınlar Kulübü üyeleri 23 Aralık Cuma günü 13.00-15.00 saatleri arasında Ünlü Astrolog Filiz Özkol ile “Birebir Astroloji Sohbeti” fırsatı elde etti. Katılımcıların yıldız haritalarını çıkartan Filiz Özkol, 2017 yılı ile ilgili yorumlarını katılımcılarla paylaştı. Her gelen katılımcı ile birebir ilgilenen Özkol etkinliğin ardından, Agora Alışveriş Merkezi’nde her Cuma saat 16.00 da gerçekleşen Agora Sohbetlerine konuk oldu. Ünlü Astrolog Filiz Özkol, 2017 yılında burçları neler beklediğini ve 2017 yılının şanslı burçlarının hangileri olduğunu açıkladı. 2017 yılının tüm dünyaya ve Türkiye’ye neler getireceğini de izleyicilerle paylaştı. Ülkemiz için parlak bir dönemin olacağını söyleyen Özkol, 2017 yılının en şanslı burcunun da Koç burçları olduğunu dile getirdi. Burçları aşk hayatlarında neler beklediğini de açıklayan Özkol, her burç için ayrı ayrı 2017 yılında yaşanacak gelişmeleri de paylaştı. Ayrıca, Agora Alışveriş Merkezi ziyaretçileri astroloji ve burçlar üzerine sorularını Filiz Özkol’a yönelterek, merak ettikleri konular hakkında bilgi sahibi oldu.


Minik ziyaretçiler de çeşitli etkinliklerle eğlendi
23-24-25 Aralık günlerinde 14.00-18.00 saatleri arasında sevilen çizgi film kahramanları miniklere yeni yıl temalı şekerler dağıtarak onlarla hatıra fotoğrafı çekildi. 24-25 Aralık günlerinde 14.00-18.00 saatleri arasında ise çocukların her sene ilgiyle takip ettiği ve çok sevdiği Noel Anne& Noel Baba Yüz boyama ve Sosis balon etkinliği ile çocuklar renkli dakikalar yaşadı. Her hafta sonu çocukların sabırsızlıkla beklediği Agora Çocuk Kulübü etkinliklerinde bu hafta sonu çocuklar Yılbaşı Kartları Yapımını öğrenerek sevdiklerine birbirinden güzel Yılbaşı Kartları armağan etti.


Hediye kazanma fırsatı da Agora’da
23-26 Aralık günleri arasında tek faturada 250 TL ve üzeri alışverişlerle danışma noktasına başvuran ziyaretçiler anında birbirinden güzel sürpriz hediyelerin sahibi oldu. Ayrıca Agora Card ile yapılan tüm alışverişlerle puan toplayıp,  birbirinden muhteşem hediyeler kazanma şansı da devam ediyor. 55 ekran UHD TV’den gardırop tipi buzdolabına, bulaşık makinesinden çamaşır makinesine, Phone 6’ dan PS4’e, elektrik süpürgesinden tablete, cep telefonundan kahve makinesine, mikrodalga fırından profesyonel fotoğraf makinesine, seramik kaplama tencere setinden sinema biletine, kadar birçok seçkin ve kaliteli hediyenin bulunduğu kampanyada Agora Card’lı herkes hediye sahibi oluyor.


Mağazalarda yeni yıla özel indirimler var
Sevdiklerini mutlu edecek hediyelere almak ve yeni yılı yenilikler ile karşılamak isteyenler Agora Alışveriş Merkezi’nde bulunan mağazaların yüzde 70 varan indirimleri ve kampanyaları ile avantajlı alışverişin keyfini çıkartıyor. Modadan, ev tekstiline, zücaciyeden, kozmetiğe ve teknolojik ürünlere kadar aradığınız her şeyi bulabileceğiniz mağaza karması ile Agora Alışveriş Merkezi ziyaretçilerine 2017’de de en iyiyi ve en kaliteliyi sunmaya devam edecek.


Konu hakkında konuşan Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan; 2016 yılında birbirinden güzel etkinlikler ve kampanyalara imza attıklarını söyleyerek ziyaretçilerin de yoğun ilgisi ile geçen başarılı bir yılı geride bıraktıklarını vurguladı. Noyan;  2017 yılında da ziyaretçi memnuniyetini esas aldıkları yeni, keyif veren projeleri İzmirlilerle buluşturacaklarının müjdesini verdi.

Perakende PageSkin
Perakende PageSkin