Kadınlar Günü’ne anlam katacak hediyeler Paşabahçe'de

Kadınlar Günü’ne anlam katacak hediyeler Paşabahçe'de

Paşabahçe Mağazaları, “Hayat En Güzel Hediye” sloganından hareketle, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde her zaman en iyisini hak eden kadınlara özel hediye alternatifleri sunuyor.

Sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’nin lider markası Paşabahçe Mağazaları, Dünya Kadınlar Günü’nde, hediye seçenekleri ile sevdiklerini mutlu etmek isteyenlerin yine ilk adresi olacak.

Paşabahçe Mağazaları; fincan setleri, aynalar, mumlar, kupalar, kutular ve resim çerçeveleri ile klasikten moderne her zevke hitap eden ürünleri ile sevdiklerine hediye almak isteyenlere ayrıcalıklar sunuyor.

Üzerinde İstanbul’un simgelerinin yer aldığı Aquarelle İstanbul Fincan Seti, Kız Kulesi’nin resmedildiği Kız Kulesi Kupa Seti ve Çifte Kumrular Yansımaları Fincan Seti keyifli sohbetlere eşlik ederken, Mini Kare Ayna, Mini El Aynası, Mini Kalp Ayna, Minyatür Karolu Ayna ve İznik Çini Karolu Ayna ise diğer alternatifler arasında yer alıyor.

Tarihiyle her bir köşesinde bambaşka hikayeler sunan İstanbul’un simgelerini her an yanı başında isteyenler için Galata Kapaklı Mum, Beyoğlu Kapaklı Mum ve Kız Kulesi Kapaklı Mum, soğuk kış günleri içinizi ısıtacak hediye seçenekleri arasında dikkat çekiyor.

Altın Çiçek Kutu, Marsellie Kutu, Kız Kulesi Dekoratif Kutu, Beyoğlu Dekoratif Kutu, İznik Çini Karolu Kutu ve Nemrut Fortuna Kutu sevdiklerine hediye seçmek isteyenlere mükemmel alternatifler oluşturuyor.