Kahve severlere özel seçenekler Gerçek kahve keyfi için gereken her şey Tchibo’da

Her hafta yeni bir temayla müşterileri ile buluşanTchibo’nun Kahve Değirmeni ile farklı damak tatlarına uygun kahveler hazırlamak çok kolay. Tek seferde 4 fincan kahve kapasitesi olan ürünle kendi evinizin baristası olabilirsiniz.

Kahve severlere özel seçenekler Gerçek kahve keyfi için gereken her şey Tchibo’da

Kahve tutkunları için gerçek kahve lezzetini sunan Tchibo, kahvesini kendi damak tadına uygun şekilde hazırlamak isteyenler için de en doğru adres. Tchibo’nun birbirinden kullanışlı ve pratik ürünleriyle profesyonel bir baristanın elinden çıkmışçasına lezzetli kahveler hazırlamak mümkün.

İstediğiniz zaman taze taze öğütün

Kahveyi içmeden hemen önce, elle taze taze öğütmeyi sağlayan Kahve Değirmeni,

plastik saplı çıkarılabilir paslanmaz çelik el krankı ile ergonomik bir kullanım sunuyor.

Ayarlanabilen öğütme derecesi sayesinde, farklı damak tatlarına uygun kahveler hazırlanabiliyor.

Dayanıklı seramik öğütücü, inceden kalına 8 kademeli öğütme ayarı sağlarken isteğe bağlı olarak değişebilen yoğunlukta kahveler hazırlamaya olanak tanıyor. Öğütme derecesi ne kadar ince olursa, espresso gibi yoğun bir lezzete kavuşuyor.

Yaklaşık 4 fincanlık (30 g'a kadar) kahve için uygun olan ürünün, akrilik camdan seviye göstergeli kilitlenebilir öğütülmüş kahve tozu kabı da bulunuyor.

Kahveyle ilgili her türlü ürün ve aksesuar, Tchibo mağazalarında, www.tchibo.com.tr internet mağazasında ve 444 28 26 telefonla sipariş hattında müşterilerle buluşuyor.

Kahve Değirmeni fiyatı: 499,95 TL