Perakende PageSkin

Kasım çocukları doğum günlerini Agora’da kutladı

Agora Adapazarı Alışveriş Merkezi, birbirinden farklı ve eğlenceli etkinlikler ile çocukların keyifle vakit geçireceği organizasyonlara devam ediyor

Kasım çocukları doğum günlerini Agora’da kutladı

Agora Adapazarı Alışveriş Merkezi, 14 Kasım Pazartesi günü Kasım ayı doğumlu minik ziyaretçileri Agora Doğum Günü Partisi’ne davet ederek,  doğum günlerini doyasıya kutlama fırsatı sundu.


Doğum günlerine yoğun ilgi var
Çocuk Kulübü etkinlikleri kapsamında her ay miniklere özel doğum günü partisi düzenleyerek, çocuklara unutulmaz bir doğum günü anısı hediye etmeyi amaçlayan Agora Alışveriş Merkezi doğum günü organizasyonlarına devam ediyor. Kasımayında doğan tüm çocuklar Agora Adapazarı Alışveriş Merkezi Doğum Günü Partisi’ne davet edilerek 14 Kasım Pazartesi günü 18.00-20.00 saatleri arasında -1.kat etkinlik alanında hep birlikte doğum günlerini kutladı. Agora Doğum Günü Partisi’nde sahnenin önünden ayrılmayan çocuklar sihirbaz gösterisini şaşkınlıkla izledi. Başta çocuklar olmak üzere büyüklerin de ilgiyle izlediği gösteri heyecanla takip edildi. Zaman zaman sahneye çıkarak gösteriye eşlik eden Kasım doğumlu çocuklar İllüzyon gösterisi süresince çok eğlendiler. İllüzyon gösterisinin hemen ardından, palyaço ile beraber çeşitli oyunlar oynayarak, mini disko eşliğinde dans edip, pasta&içecek ikramlarıyla daha da mutlu olan minikler aldıkları doğum günü hediyeleri ile partinin tadınıdoyasıya çıkardılar. Agora Alışveriş Merkezi’nin düzenlediği doğum günü partisine çocuklu aileler büyük ilgi gösterdi ve partiye yaklaşık 100 çocuk katıldı.


28 Kasımda bir parti daha var
Kasım çocuklarını 14 Kasım’da düzenlenen doğum günü partisinde buluşturan Agora Alışveriş Merkezi; doğum gününe katılamayan veya doğum gününü bir kere daha kutlamak isteyen minik ziyaretçileri 28 Kasım Pazartesi günü saat 18.00’de düzenlenecek olan Kasım ayının ikinci doğum günü partisinde buluşturacak. Agora Doğum Günü Partisi’ne kayıt yaptırmak isteyen ebeveynler, çocuklarının kimlikleri ile birlikte Agora Alışveriş Merkezi Danışma Noktası’ndan ücretsiz olarak kayıt yaptırabilecek.


Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, her ay doğum günü çocuklarını Agora Alışveriş Merkezi’nde ağırlayarak bu mutlu günlerine ortak olmaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Noyan; geleneksel hale gelen Agora Doğum Günü Partilerinin Kasım ayında ikinci kez 28 Kasım’da gerçekleştirileceğini belirterek, doğum günü etkinliğine Kasım ayında doğan tüm çocukları davet etti.

Perakende PageSkin
Perakende PageSkin