Katkısız, glutensiz, vegan; Tchibo Coffee Break

Kahve uzmanı Tchibo’nun, lezzet yelpazesine katılan Tchibo Coffee Break; doğal tatların uyumunu bir araya getiriyor. Kuru meyve, kuruyemiş ve öğütülmüş kahve çekirdeklerinden oluşan yeni nesil atıştırmalık Tchibo Coffee Break, öğünleri sağlıklı bir ürünle tamamlamak isteyenlerin yeni favorisi olacak.

Katkısız, glutensiz, vegan; Tchibo Coffee Break

Benzersiz kahve deneyimini yepyeni atıştırmalıklarla zenginleştiren Tchibo, doğal beslenme tutkunlarını üç farklı lezzet seçeneğiyle buluşturuyor. İçeriğinde; katkı maddesi, gluten, şeker ilavesi ve tatlandırıcı bulunmayan Tchibo Coffee Break, hurma ve meyvelerden gelen doğal şekerle lezzetleniyor. Vegan olmasıyla da fark yaratan Tchibo Coffee Break, içindeki protein, karbonhidrat ve lif sayesinde günlük beslenme rutininin en sağlıklı adımına dönüşüyor.

Kahve uzmanından ara öğünlere eşlik eden lezzetler

Hayatın temposu içinde öğün atlamak istemeyenler için ideal bir seçenek sunan Tchibo Coffee Break, en az yüzde 20 çiğ kuruyemiş içeriyor. Besin değeri açısından zengin olan hindistancevizi yağı ve rendesi kullanılan atıştırmalık, kahve dokunuşuyla da damakta iz bırakmaya hazırlanıyor. Tchibo’nun en sevilen kahvelerinden Privat Kaffee Latin Grande ve PK Brazil Mild’in yer aldığı Tchibo Coffee Break, kafein içeriği ile sağlıklı bir atıştırmalık olarak spor öncesinde de rahatlıkla tüketilebiliyor.

Tchibo Coffee Break kahve deneyimini zenginleştirecek

Kahve odaklı yatırımlarına hız kesmeden devam ettiklerini ve ürün seçeneklerini her geçen gün daha da zenginleştirdiklerini dile getiren Tchibo Türkiye Stratejik Planlama ve Pazarlama Direktörü Ceyda Kaptan; “Sağlıklı beslenme bilincinin artmasıyla birlikte özellikle yoğun tempoda çalışanlar için sağlıklı atıştırmalıklar önem kazandı. Buradan hareketle biz de çok sevilen Tchibo kahve lezzeti ile doğal meyve ve kuruyemişlerin lezzetini buluşturmayı hedefledik. Kahvenin merkezde olduğu, lezzetli, sağlıklı ve yüksek besin değerine sahip bir bar geliştirdik. Besleyici özellikleriyle günlük enerji ihtiyacını karşılayan Tchibo Coffee Break, ara öğün olarak kullanılmasının yanı sıra spor tutkunlarının da beklentilerini karşılayacağını düşünüyoruz” dedi.

Tchibo Coffee Break Walnut & Lime Bar (Ceviz ve Misket Limonlu), Tchibo Coffee Break Hazelnut & Orange (Fındık ve Portakallı) ve Tchibo Coffee Break Almond & Cherry (Badem ve Vişneli) olmak üzere üç farklı çeşidi olan Tchibo Coffee Break’lere Tchibo mağazaları, Tchibo.com.tr ve perakende satış noktalarından ulaşılabilecek.