Perakende PageSkin

Kayseri Park Mercedes kazandırdı

Kayseri Park, “Her 50 TL Alışverişe Mercedes GLA 200 AMG Kazanma Şansı” sloganı ile duyurduğu kampanyasının çekilişini gerçekleştirdi

Kayseri Park Mercedes kazandırdı

7 Kasım 2015 – 29 Mart 2016 tarihleri arasında düzenlenen yeni yıl araç kampanyasında şanslı isim belirlendi. Kayseri Park AVM’de bulunan mağaza ve standlardan yapılan 50 TL ve üzeri alışveriş ile katılım sağlanan “Her 50 TL Alışverişe Mercedes GLA 200 AMG Kazanma Şansı” sloganlı kampanyanın çekilişi büyük ilgi gördü.


2 Nisan Cumartesi günü Milli Piyango ve Noter yetkilileri huzurunda yapılan çekiliş ile kampanya hediyesi olan Mercedes GLA 200 AMG marka lüks otomobilin sahibi belli oldu. Yoğun ilgi gören kampanyanın talihlisi, 527 bin 269 geçerli çekiliş hakkı arasından belirlendi. 329292 numaralı bileti ile Ahmet ARSLANGİRAY Mercedes GLA 200 AMG marka otomobilin sahibi oldu.


Çekilişin ardından Cem Belevi sahneye çıktı
Ünlü Dj Yasemin Şefik’in sunumuyla gerçekleşen çekilişin hemen ardından, “İnadına Aşk” dizisindeki oyunculuğu kadar şarkılarıyla da tam not alan pop müzik sanatçısı Cem Belevi, Kayserililerle buluştu.