Keremcem'den Acity AVM’de samimi açıklamalar

Romantik şarkıların prensi Keremcem, Ankara'nın önde gelen alışveriş merkezi A City'de düzenlenen imza günü ve söyleşide hayranlarıyla bir araya geldi

Keremcem'den Acity AVM’de samimi açıklamalar

Banu Noyan organizasyonuyla gerçekleşen etkinliğe katılan binlerce kişi adeta izdihama neden oldu. AVM'nin her katını tıka basa dolduran Keremcem hayranları, ünlü sanatçıyı alkış ve çığlıklarla karşıladı. Hiç bir hayranını kırmayan, fotoğraf ve albümlerini tek tek imzalayan Keremcem'in imza dağıtmaktan bileği şişti.


Gördüğü ilgiden oldukça memnun olan Keremcem, “Ankara benim için önemli. Kuzenlerim burada. Hatta ben dershaneye Ankara'da gittim.” dedi. O Hayat Benim dizisinde rol alan Keremcem “Kösem Sultan'da 1’inci Ahmet rolü size çok yakışırdı. Tarihi bir dizide rol almak ister misiniz?” sorusuna “Bir süre sonra ölüp diziden çıkmayacak bir rol olursa olur. Bizim dizi zaten Muhteşem Hayat Benim.” yanıtını verdi.


Oyunculuğun yanı sıra şarkıcılık kariyerine de devam eden Keremcem, yeni yeteneklere destek olunması gerektiğini söyledi. Sanatçı, “Ekranlardaki şarkı yarışmalarında dereceye girenler bir süre sonra ortadan kayboluyor unutuluyor. Siz bunu neye bağlıyorsunuz?” sorusuna “Dünyadaki bu tür programlarda böyle bir şey yok. Türkiye'de yeterince destek olunmuyor.  O Ses'te birçok iyi sesler var.” cevabını verdi. Ardından da “O Ses'i takip eden yok mu? Yok, çünkü o saatte bizim dizimiz var.” sözleriyle herkesi güldürdü.