Madame Coco, pandemi sürecinde büyümeye devam ediyor

Madame Coco, pandemi sürecinde büyümeye devam ediyor

Ev tekstili ve dekorasyon markası Madame Coco; Ataşehir Palladium AVM, İzmir Westpark AVM, İstanbul Cihangir bölgesi, Ankara Ahi Mesut Mahallesi ve Adana Turgut Özal Bulvarı’nda olmak üzere Türkiye’de beş yeni mağaza açtı. Türkiye ve dünyanın 16 ülkesinde 300’ün üzerinde mağaza sayısına ulaşan Madame Coco, evini yenilemek isteyen tüm müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor.

Pandemi sürecinde de yatırımlarına hız kesmeden devam eden lider ev tekstili ve dekorasyon markası Madame Coco, Türkiye’de beş yeni mağazasını hizmete açtı. Şubat ayında Ataşehir Palladium AVM ve Cihangir bölgesinde, mart ayında İzmir Westpark AVM’de, nisan ayında ise Adana Turgut Özal Bulvarı ve Ankara Ahi Mesut Mahallesi’nde olmak üzere yeni mağaza açılışlarına imza atan marka; nevresimden yemek takımlarına, aydınlatmadan kişisel bakım ürünlerine kadar birçok ihtiyaca cevap veriyor.

Çalışanların ve müşterilerin sağlığı ve güvenliği için mağazalarda birçok hijyen önlemleri aldıklarını belirten Madame Coco Genel Müdürü Cemal Cem Işık, “Madame Coco olarak yılın ilk dört ayını geride bırakırken bu süreçte Türkiye’de beş yeni mağaza açmanın gurur ve heyecanını yaşıyoruz. Yeni mağazalarımızla birlikte tüm dünya genelinde 100 binin üzerinde metrekareye ve 300’ün üzerinde mağaza sayısına ulaştık. Mağazalarımız ile ziyaretçilerimize dekoratif fikirler sunarak ilham alabilecekleri bir ev alışverişi deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz” dedi.

“Mayıs ayında da yatırımlarımıza devam etmeyi planlıyoruz”

Doğru mağazalaşma stratejisinin kritik öneme sahip olduğunu belirten Işık, şöyle devam etti: “Mağazalaşma stratejimizin ana temelinde küçük metrekarelerde olan mağazalarımızı uygun alanlarda daha geniş metrekarelere dönüştürmek hedefi bulunuyor. Şu anda yaklaşık 10 bin ürün çeşidimiz, geniş mağaza ağımız ve e-ticaret sitemiz ile Türkiye’nin dört bir yanından ulaşılabilir bir pozisyona sahibiz.  İlerleyen dönemde de mağaza yatırımlarımıza hem yurt içi hem de yurt dışında olmak üzere devam etmeyi planlıyoruz.”