n11.com’dan online market hizmeti: market11.com

n11.com’dan online market hizmeti: market11.com

n11.com’un market platformu market11, online alışveriş dünyasında yerini aldı. Güvenli zincir marketleri ve  uygun fiyatlı seçenekleri tüketicilerle buluşturan market11, şu ana kadar 5 şehir, 8 market ve 41 lokasyonda hizmet verirken her geçen gün hizmet ağını yeni yerel zincirlerin katılımıyla genişletmeye devam ediyor. market11 kullanıcılara sağladığı indirim kuponlarıyla da market  alışverişini kolay ve hesaplı hale getiriyor.

Türkiye’nin alışveriş platformu n11.com, online market alışveriş platformu market11’i tanıttı. İstanbul, Konya, Kayseri, Bolu ve Ankara’da olmak üzere 5 farklı il ve 41 farklı lokasyonda, taze ve kaliteli tüm market ürünlerini n11.com güvencesiyle tüketicilerle buluşturan market11, her geçen gün hizmet ağını yeni yerel zincirlerin katılımıyla genişletmeye devam ediyor.

Kullanıcılar Market11 ile meyve-sebze alışverişinden şarküteriye, temizlik ürünlerinden ev gereçlerine, kişisel bakım ürünlerinden kozmetiğe farklı kategorilerde tüm ihtiyaçlarına, kendilerine en yakın lokasyonda bulunan zincir market noktalarından kolayca ulaşabiliyor. Aynı gün ve istenilen saatte teslimat seçenekleriyle hizmet veren market11, 150 TL ve üzerinde yapılan alışverişlerden herhangi bir gönderim ücreti de talep etmiyor. market11’e https://www.n11.com/market11 web sitesinden ya da mobil uygulamadan ulaşabilir, ilk siparişinizi size özel n11 sürpriz kuponuyla oluşturabilirsiniz. Yeni üyeliklerimize özel bu kuponlar 28 Şubat’a kadar geçerli olacak.