Özhan manav şenliğinde dev indirimler Karpuzun kg fiyatı 2,95TL

Bursa Karpuza doyacak.

Özhan manav şenliğinde dev indirimler Karpuzun kg fiyatı 2,95TL

Bursa’nın ilk yerel marketler zinciri Özhan Market, düzenlediği kampanyalarla müşterilerinin bütçelerine destek olmaya devam ediyor. Tüm bölümlerde ve özellikle Manav reyonlarında yapılan indirimler Bursalıların ilgisini çekiyor.

“Siz Nerede Biz Oradayız” sloganıyla müşterilerinin her zaman yanında yer alacağı vurgusunu yapan Özhan, Geleneksel hale gelen Dev Manav Şenliği projesine start verdi. Taze sebze ve meyvelerde yapılan büyük indirimlerin yer alacağı şenlik, Özhan Market mağazalarındaki manav reyonlarında uygulanacak şenlik; 29-30 Haziran tarihleri arasında manav ürünlerinde güzel fırsatlar müşterileri bekliyor.

Önceliği her zaman müşterilerinin memnuniyetine ve onlardan gelen taleplere veren Bursa’nın marketi Özhan; kaliteli, güvenilir ve ekonomik hizmeti geniş ürün gamıyla sunuyor. 1. Manav Şenliği’nde taze sebze ve meyveleri dev indirimlerle Bursalılarla buluşturuyor.

29 -30 Haziran tarihlerinde olacak Manav şenliğinde;

Sivri, dolmalık, kırmızı, çarliston biber çeşitleri, domates, salatalık, pembe domates, patates, kuru soğan, semizotu, karpuz, Kırkağaç kavun, havuç gibi taptaze manav ürünlerinde çok güzel indirimler Manav Şenliği’nde Özhan müşterilerine sunuluyor.