Popeyes The Chicken Sandwich şimdi İstanbul’da

Popeyes The Chicken Sandwich şimdi İstanbul’da

Enfes lezzeti için metrelerce kuyrukta beklenen Popeyes®’ın eşsiz sandviçi “Popeyes® The Chicken Sandwich” dünyadaki aynı lezzetiyle İstanbullularla buluştu ve coşkuyla karşılandı. Sınırlı süreyle satışa çıkan bu dünyaca ünlü lezzete yetişen tadına varıyor!

The Chicken Sandwich’in İstanbul’a gelişi ve buluşma anı: https://www.youtube.com/watch?v=H38vSrxHGpc&ab_channel=PopeyesTurkiye

Tavuğun en lezzetli hali Popeyes®, Türkiye’de hızlı servis restoran zinciri sektörü lideri TAB Gıda bünyesinde hizmet vermeye devam ederken tavuk severleri lezzetiyle ikonik ürünlerle buluşturuyor.
Dünyada yok satan ‘Popeyes® The Chicken Sandwich’ aynı lezzetiyle şimdi İstanbul’da satışa sunuluyor. Ekmeği, çıtır tavuğu ve özel sosuyla baş döndüren bir lezzete sahip Popeyes® The Chicken Sandwich’i yiyen bir daha yemek için adeta Popeyes® restoranlarına akın ediyor. Sadece İstanbul Popeyes®️ restoranlarında satışa sunulan dünyaca ünlü efsane lezzete yetişen tadına varıyor!

TAB Gıda Lezzetlerine Kesintisiz Erişim Sürüyor

Öncelikli sorumluluğu çalışanların ve lezzet severlerin sağlığı olan hızlı servis restoran zinciri sektörü lideri TAB Gıda, koronavirüse (COVID-19) karşı önlemlerini en üst düzeyde hayata geçiriyor. İlk günden itibaren #evdek®al hareketini destekleyen ve birçok uygulamayı hayata geçiren TAB Gıda markaları, kademeli normalleşme kararları çerçevesinde verilen talimatlardaki genel koşullara uygun olarak hizmet veriyor. Tıkla Gelsin® yenilenmiş mobil uygulaması veya www.tiklagelsin.com web sitesi üzerinden, Yemek Sepeti'nin online ve mobil kanallarının yanında, Ara Gelsin sipariş hattı, Getir ve Trendyol üzerinden güvenli bir şekilde siparişleri alıyor. Online ve temassız olarak ödemesi yapılabilen ürünler, hijyen kuralları eksiksiz takip edilerek maske ile hazırlanıyor. Hazırlık aşamasında hem görev yapan çalışanların hem de siparişi teslim eden kuryelerin ateşi düzenli olarak ve sipariş yola çıkmadan hemen önce ölçülerek bilgilendirme kağıdına yazıldıktan sonra, ürün güvenli paket haline getiriliyor. Sipariş uygulamaları üzerinden 'Siparişimi Kapıya As' ve 'Temassız Teslimat' seçeneğiyle sosyal mesafe kuralına uyulurken, tüm paket servis siparişlerinde kullanılan ’Güvenli Paket' uygulaması sayesinde, ürünlerin restorandan tamamen kapalı çıkması garanti altına alınarak en sağlıklı şekilde teslimatı gerçekleşiyor.